REKLAMI GEÇ

ASKF yönetimi Belediyespor’da

ASKF yönetimi Belediyespor’da

Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (ASKF) Yönetim Kurulu’nun ziyareti karşısında şaşıran Denizli Belediyespor Başkanı Namık Kemal Eraslan, ilk kez bir ASKF yönetiminin kulüplerini ziyaret ettiğini söyledi.

/ DENİZLİHABER / 21 Temmuz 2008 Pazartesi, 00:00

Yönetimde olduklarından bu yana ilk kez ASKF yönetiminin kulüplerini onurlandırdığını hatırlatan Belediyespor Başkanı Namık Kemal Eraslan, beklemediği ziyaret karşısında şaşkınlığını dile getirdi. ASKF yönetimine başarılar dileyen Eraslan, 11 kişiden oluşan ASKF yönetiminin en ideal yönetim kurulu sayısı olduğunu vurguladı.

Kendilerine düşen her konuda ASKF ile yardımlaşmaya hazır olduklarını belirten Eraslan, Denizli’de spora daha çok katkı sağlamak adına hep birlikte çalışmaları gerektiğinin altını çizdi. Denizli’den 4 yıldır sporcu çıkmadığına dikkat çeken Eraslan, ne kadar yetenekli olursa olsun ailesi zengin olanlardan futbolcu çıkmadığını, başarıya aç olan, dar gelirli ailelerin olduğu mahallelerde, spora daha çok yatırım yapılması gerektiğini dile getirdi.

Belediyespor’dan yetişmiş futbolcuların kendisini çok mutlu ettiğini hatırlatan Eraslan, Denizlispor’daki Çağlar, Fatih ve Muhittin’i maçta oynarken görmekten büyük keyif aldığını belirterek, “Cumhurbaşkanı olsam bu kadar sevinmem” dedi.

ASKF Denizli Şubesi Başkanı Feyyaz Ceşen de yaptığı açıklamada 11 Haziran’daki genel kurulda 7 kişi olan yönetim kurulu sayısını 11’e çıkardıklarını ve hepsi birbirinden değerli olan yönetim kurulu üyelerinin üzerlerine düşen görevi en iyi şekilde yaptıklarını söyledi.

Geride kalan 1,5 ayda epey yol aldıklarını vurgulayan Ceşen, “İdari anlamda yapılan çalışmaların yanı sıra, fiziki olarak da amatörlerin en iyi noktalarda spor yapmaları için seferber olduk. Statları denetimlerimiz sürüyor. Akkonak Stadı’nın biran önce suni çim yapılması için kolları sıvadık. Suni çim numunelerini inceliyor ve firmalardan teklif alıyoruz ” dedi.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı