REKLAMI GEÇ

Basketbol Masa Görevlisi Kursu açılıyor

Basketbol Masa Görevlisi Kursu açılıyor

Denizli Basketbol İl Temsilciliği, 26 Ekim–31Ekim 2009 tarihleri arasında, Denizli’de, İlimizde Basketbol Masa Görevlisi Kursu açacak. Kursa katılmak isteyenlerin bir dilekçe ile Gençlik ve Spor il Müdürlüğüne başvurmaları gerekmektedir.

/ DENİZLİHABER / 15 Ekim 2009 Perşembe, 17:16

Açılacak olan kurslarla ilgili olarak açıklama yapan Denizli Basketbol İl Temsilcisi Sinan Özdemir, Denizli’de basketbol hakemliğinin çıtasını yükseltmek için Türkiye Basketbol Federasyonu Denizli Basketbol İl Temsilciliği’nce Basketbol Masa Görevlisi Kursu açılacağını söyledi. Kurs için son başvuru tarihi 16 Ekim 2009. Kursa katılmak isteyenler, başvurularını, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Spor Servisi’ne dilekçe ile yapacak.

Kursa katılacaklarla sözlü görüşme, Gençlik Spor İl Müdürlüğü’nün merkezdeki spor salonunda, 25 Ekim Pazar günü saat 18.00’de yapılacak. Teorik eğitimler, 25-31 Ekim tarihleri arasında yapılacak. Yazılı sınav ise 31 Ekim Cumartesi günü saat 10.00’da yapılacak. Kurslar, 18.00-20.00 saatleri arasında verilecek.

Kursa katılmak isteyenler için başvuru koşulları ve kursa katılacaklardan istenilen belgeler şunlar:
1) T.C. vatandaşı olmak (nüfus cüzdan fotokopisi)
2) En az lise veya dengi okul mezunu olmak (diploma fotokopisi-okuyanlar için öğrenci belgesi)
3) 16 yaşından küçük, 30 yaşından büyük olmamak (daha önce masa görevliliği yapmış olanlarda bu koşul aranmaz)
4) Yüz kızartıcı bir fiilden dolayı hapis cezasından hükümlü bulunmamak (adli sicil kaydı)
5) Ceza Kurulu tarafından, Gençlik ve Spor Genel Müdürlüğü ile federasyona ve hakemlere karşı işlenmiş bir suçtan dolayı toplam 3 aydan fazla cezalandırılmamış olmak (Gençlik Ve Spor İl Başkanlığı’ndan alınacak belge)

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı