REKLAMI GEÇ

Denizlili genç yüzücüler milli takımda yarışacak

Denizlili genç yüzücüler milli takımda yarışacak

Pamukkale Üniversitesi Mensupları Spor Kulübü’nde 10 yıldır kulaç atan 4 lise öğrencisi milli takım daveti aldı. PAÜ’nün başarılı yüzücüleri, 18-21 Mart tarihleri arasında 2. Uluslararası Edirne Kupası’nda mücadele edecek. Gençleri şampiyonaya hazırlayan antrenör Musa Özcan, “10 yıldır süren düzenli çalışmaların meyvesini aldık, çok gururluyuz” dedi.

Sema Kayılı / DENİZLİHABER / 13 Şubat 2021 Cumartesi, 16:23

Denizli’de yaşayan ve Pamukkale Üniversitesi Mensupları Spor Kulübü’nde 10 yıldır yüzen 4 sporcu, emeklerinin karşılığını milli takıma seçilerek aldı.

Lise öğrencileri; Toprak Arslan (18), Barış Acarol (18), Hasan İdiz Oranlı(17) ve Ayhan Şaşmaz (17) Foça’da gerçekleştirilen açık su barajını geçti.

Denizli’nin genç yüzücüleri, 18-21 Mart tarihleri arasında gerçekleştirilecek 2. Uluslararası Edirne Kupası’nda mücadele edecek.

Öğrencileri ile 10 yıldır hazırlandıklarını ve Pamukkale Üniversitesi Şehit Ömer Halisdemir Spor Merkezi bünyesindeki olimpik havuzda çalıştıklarını belirten antrenör Musa Özcan, “10 yıldır süren düzenli çalışmalarımızın sonucunda milli takıma seçildik, gururluyuz. Sıkı çalışmalarımız sonucu hedefe ulaştık, milli formayı giyeceğiz. Gerçekten çok gurur ve onur verici bir olay” diye konuştu.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı