REKLAMI GEÇ

Kızılcabölükspor’un Altınordu ile anlaşması iptal edildi

Kızılcabölükspor’un Altınordu ile anlaşması iptal edildi

Misli.com 3. Lig 1. Grup’ta yer alan Kızılcabölükspor’un TFF 1. Lig ekibi Altınordu’nun hazırlayıcı takımı olması için sağlanan anlaşmanın iptal edildiği bildirildi.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 3 Ocak 2021 Pazar, 15:13

Kızılcabölükspor Kulübünden yapılan açıklamada, Altınordu’nun gerekli protokolleri yerine getiremeyeceğini belirttiği ve bunun üzerine anlaşmanın iptal edildiği kaydedildi.

Açıklamada, “Takımımız şu aşamada Altınordu’nun hazırlayıcı takımı olmayacak ve sezonun ikinci yarısının hazırlıklarına Şirinköy’deki tesislerimizde devam edecektir.” ifadelerine yer verildi.

Kızılcabölükspor yönetimi, 29 Aralık’ta yaptığı açıklamada, kulübün futbol takımının Altınordu’nun hazırlayıcı takımı olması için resmi olarak anlaşmaya varıldığını duyurmuş, takımın yılbaşı tatilinin ardından çalışmalarını Altınordu’nun Torbalı’daki Metin Oktay Yerleşkesi’nde sürdüreceğini bildirmişti. DENİZLİ (AA)

Yorumlar

Kızılcabölük Sporlu   -  Bağlantı 3 Ocak 2021, 16:16

Destek vermeyen Denizli’nin idarecileri bu işe engel oldu mu acaba? diye düşünüyorum. Haber siteniz eğer gerçek haber peşinde ise bunu bir araştırsın. Denizli’nin yetkilileri bir olmuş Kızılcabölükspor yaşamasın yok olsun diye uğraşıyor…

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı