REKLAMI GEÇ

Vali Erkmen’i maça davet ettiler

Vali Erkmen’i maça davet ettiler

Türkiye Basketbol 2. Ligi’nde mücadele eden Dalaman A.Ş. Pamukkale Üniversitesi Basketbol Takımı’nın yönetici ve sporcuları, Vali Erkmen’i, 18 Ekim Cumartesi günü Dokuzkavaklar Spor Salonu’nda, İstanbul FMV Işıkspor ile yapacakları maçı izlemeye davet etti.

/ DENİZLİHABER / 17 Ekim 2008 Cuma, 00:00

Bu yıl Türkiye Basketbol 2. Ligi’nde mücadele edecek olan Dalaman A.Ş. PAÜ (Pamukkale Üniversitesi) Basketbol Takımı yönetici ve sporcuları Vali Yavuz Erkmen’i makamında ziyaret etti.

Dalaman A.Ş PAÜ Basketbol Şube Sorumlusu Turgut Dalaman ve Dalaman A.Ş. PAÜ Yönetim Kurulu Üyesi Prof. Dr. Celal Küçüker başkanlığında, Vali Erkmen’i makamında ziyaret eden basketbolcular, Vali Erkmen’i 18 Ekim Cumartesi günü Dokuzkavaklar Spor Salonu’nda İstanbul FMV Işıkspor ile yapacakları karşılaşmaya davet ettiler.

Dalaman A.Ş. PAÜ Yönetim Kurulu Üyesi Prof. Dr. Celal Küçüker ziyarette yaptığı konuşmada, Denizli’nin salon sporları alanında bütün kurumları ve spora gönül vermiş insanların desteği ile bütünleşmiş bir görüntüye sahip olduğunu belirterek, “Bu durum bizi mutlu ediyor. Basketbol federasyonumuz da bu modeli çok destekliyor ve daha da ileri boyutlara taşımak için gayret ediyor. İlimizde zaten bir spor ve üniversite birlikteliği var. Her alanda olduğu gibi, üniversitemizin spor alanında da ilimize katkı sağlaması çok güzel bir örnek teşkil ediyor. Sporun kitlelere yayılmasında bunun çok büyük bir önemi var. Seyir zevki açısından da ailecek takip edilebilecek bir spor dalı. Son derece centilmen seyirci kitlesine sahip bir spor dalı. Bu sene yine sezon açılışını şölen ortamında, birçok eğlenceli organizasyonlarla yapacağız. Umuyorum ki bu model daha da fazla yaygınlaşacak. Ben sponsorumuza katkılarından dolayı teşekkür ediyorum. Sizlerin de manevi varlığınız bizi moral motivasyon açısından diri tutuyor. Ben bütün sporcularımız adına size teşekkür ediyorum” dedi.

Vali Yavuz Erkmen, bu yıl Türkiye 2. Basketbol Ligi’ne yükselen ve bu ligde mücadele etme hakkını kazanan Dalaman A.Ş. PAÜ Basketbol Takımı yönetici, sponsor ve sporcularını kutlayarak, “Ben her şeyden önce hem geçen seneki başarıda emeği olan herkese çok teşekkür ediyorum.Bu sene de yeni bir oluşumla ki sponsor desteği de olacak, ve şehrin de vereceği destekle, geçen seneki başarıyı tekrar edeceğinize inanıyorum. Bu sene sizleri inşallah çok daha iyi yerlerde görmeyi istiyoruz. Bütün arkadaşlara sağlıklı bir sezon geçirmelerini diliyorum. Onlar zaten ellerinden gelenin en iyisini yapacaklardır. Bu arada hem üniversitemize hem de ilimizi temsil anlamında sizlere, daha fazla sorumluluklar düşüyor. Gençlerimize iyi örnek olmak, onlara yol göstermek konusunun bilincinde olduğunuzu biliyorum. Denizlinin basketbolda da iyi yerlerde olması, bizleri memnun eder. Celal hocaya ayrıca katkılarından dolayı teşekkür ediyorum. Üniversitedeki arkadaşlarımıza, takım için çalışan herkese, sponsorlarımıza tekrar teşekkür ediyorum. İnşallah hak ettiğimiz yerlere geliriz” diye konuştu.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı