Ebru Şallı, travertenlerde spor yaptı - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

Ebru Şallı, travertenlerde spor yaptı

Ebru Şallı, travertenlerde spor yaptı

Pilates eğitmeni ve eski manken Ebru Şallı, Forum Çamlık Alışveriş Merkezi’nin konuğu olarak geldiği Denizli’de, beyaz cenneti pas geçmedi. Pamukkale’yi gezen Ebru Şallı, travertenlerde spor yapmayı da ihmal etmedi.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 17 Ekim 2016 Pazartesi, 10:50

Forum Fashion Week etkinlikleri kapsamında modacı Cengiz Abazoğlu ile birlikte Denizli’ye gelen Ebru Şallı, şifalı suları ve travertenleri ile ünlü Pamukkale’yi de programına aldı. Burada mayo çekimlerine de katılan Ebru Şallı, ekip arkadaşlarıyla birlikte travertenlerdeki gezi parkurunda yürüyüş yaptı.

Forum Fashion Week için il il gezse de spor yapmayı ihmal etmeyen Ebru Şallı, yürüyüşün sonunda traverten alanına geçerek pilates yaptı.

Ekibin hayli eğlenceli geçen Pamukkale gezisinin sonunda Ebru Şallı, modacı Cengiz Abazoğlu, Fatih Çoban ve Özlem Erçağlar, selfie çekimini de unutmadı.

Ebdenizli-ebru-salli-pamukkale-plates-yapti-1ru Şallı, Denizli gezisiyle ilgili olarak instagram hesabından “Yoğun ama çok eğlenceli hafta sonu turnemizin sonuna gelmiş bulunuyoruz. Hepinizin yoğun ilgisine çok teşekkürler” paylaşımını yaptı.

Yorumlar

Yücel Devrim Arık   -  Bağlantı 17 Ekim 2016, 16:36

Travertenlere ne zamandar beri ayakla basılabiliyor, söyler misiniz? Kim izin verdi bu kişiye travertenlere çıkması için. Lütfen bu konuda biraz daha hassas olalım. Bir kişi sadece ünlü diye, milyonlaca yılda oluşan bir yapının üzerinde spor yapamaz.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı