Termal İyi Gelir’in reklam yüzü Wilma Elles’den tanıtım - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

Termal İyi Gelir’in reklam yüzü Wilma Elles’den tanıtım

Termal İyi Gelir’in reklam yüzü Wilma Elles’den tanıtım

“Termal İyi Gelir”in bu yılki reklam yüzü Wilma Elles, her fırsatta her projeyi, hem de Pomukkale’yi tanıtıyor. Star’da yayınlanan yarışma programı “Kapanmadan Kazan”a katılan Elles, bir örenyerine ilişkin soruya cevap vermeden “Termal İyi Gelir”i ve Pamukkale’yi anlattı.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 12 Ağustos 2019 Pazartesi, 16:07

Türkiye’nin turizm alanındaki ses getiren projelerinden biri olan “Termal İyi Gelir” 4. yılına girdi. Kısa süre önce düzenlenen projenin lansman töreninde, yeni reklam yüzü Wilma Elles de katılmış, bu döneme ilişkin yapılacak çalışmaların ipuçları verilmişti.

Ülkenin sevilen sanatçılarından olan Termal İyi Gelir’in reklam yüzü Wilma Elles, doğru bir tercih olduğunu gösterdi.

Star TV’de yayınlanan “Kapanmadan Kazan” adlı yarışma programına katılan Wilma Elles, kendisine yöneltilen ‘Tarihi Aspendos Tiyatrosu nerededir?” sorusuna yanıt vermeden önce Denizli’yi mutlu eden bir çıkış yaptı.

Denizli turizmine can veren, turist potansiyelinin ve konaklama süresinin artırılmasına katkı sağlayan Termal İyi Gelir projesini anlatan Elles, “Pamukkale’de yeni bir çekim yaptım, Termal İyi gelir. Orada da çok güzel bir antik tiyatro ve orada çekim yaptık” dedi.

Wilma Elles’in Hierapolis’i telaffuz etmekte güçlük çekmesi ortaya samimi görüntüler çıkardı. Termal İyi Gelir’in yeni reklam yüzü Elles, her fırsatta Denizli’nin tanıtımına katkı sağlayacağını ve doğru bir tercih olduğunu ortaya koydu.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı