REKLAMI GEÇ

Başkan Osman Zolan turizmciler ile bir araya geldi

Başkan Osman Zolan turizmciler ile bir araya geldi

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Denizli Turistik Otelciler ve İşletmeciler Derneği (DENTUROD) üyeleri ile bir araya geldi. Başkan Zolan ve turizmciler, Denizli turizmi için yeni dönemde yapılacak projeleri konuştu.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 20 Ekim 2017 Cuma, 15:52

Denizli’nin turizmden aldığı payın artırılması amacıyla, Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Denizli Turistik Otelciler ve İşletmeciler Derneği (DENTUROD) Başkanı Gazi Murat Şen ve turizmciler ile bir araya geldi.

Denizli turizmi için yeni dönemde yapılacak projelerin konuşulduğu programda Büyükşehir Belediyesi’nin bu yıl da ulusal ve uluslararası fuarlarda Denizlili turizmcinin yanında yer alacağı ifade edildi.

TERMAL İYİ GELİR MİLYONLARA ULAŞTI
Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, 30 Mart yerel seçimlerinin ardından “Büyükşehir’e büyük projeler yakışır” hedefiyle yola çıktıklarını belirterek, alt yapı, üst yapı, yeşil alanlar gibi klasik belediyecilik hizmetlerinin yanında şehrin geleceğine yön verecek yatırımlara imza attıklarını söyledi.

Bu kapsamda bacasız sanayi turizme büyük önem verdiklerini ifade eden Başkan Zolan, alternatif turizm anlamında Denizli Teleferik ve Bağbaşı Yaylası, Denizli Kayak Merkezi gibi büyük yatırımlara imza attıklarını ifade etti.

Denizli’nin tanıtımı için yurt içi ve yurt dışı turizm fuarlarına destek verdiklerini kaydeden Başkan Zolan, yine destekledikleri Termal İyi Gelir (www.termaliyigelir.com) projesinin de milyonlara ulaştığını kaydetti.

FUARLARA TAM DESTEK
Bu yıl EMİTT ve İzmir Turizm Fuarı gibi organizasyonlara yine destek vereceklerini ifade eden Başkan Zolan, büyük başarı sağlayan Termal İyi Gelir projesinin de devam edeceğini vurguladı.

Yaptıkları çalışmalarla Denizli’nin turizmde en büyük sorunu olan günü birlik turlar yerine konaklamalı ziyaretleri artırmak istediklerine işaret eden Başkan Zolan, “Denizli’mizin yıl boyunca turizm yapılabilen bir şehir olduğunu anlatmaya devam edeceğiz. Kentimizi her alanda bir adım daha ileri götürmek için birlik ve beraberlik içinde gece gündüz çalışacağız” diye konuştu.

ŞEN: “DENİZLİ TURİZMİ ÜST SEVİYEDE”
DENTUROD Başkanı Gazi Murat Şen ise, Denizli Büyükşehir Belediyesinin kent turizmi için büyük destekleri olduğunu vurgulayarak, katkılarından dolayı Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan’a teşekkür etti. Denizli’nin turizm potansiyelinin çok üst seviyede olduğunu kaydeden Şen, Büyükşehir Belediyesinin turizm alanında gerek fiziki yatırımları gerekse tanıtım çalışmaları ile Denizlili turizmcilerin yüzünü güldürdüğünü, kentin turizmde alacağı payın daha da artması için Büyükşehir Belediyesi ile el ele çalışmaya devam edeceklerini ifade etti.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı