REKLAMI GEÇ

Denizli Büyükşehir’den turizm tanıtım atağı

Denizli Büyükşehir’den turizm tanıtım atağı

Denizli Büyükşehir Belediyesi, İzmir’de gerçekleştirilen 10. Travel Turkey İzmir Turizm Fuar ve Kongresi’nde Denizli’nin turizm değerlerini tanıttı. Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, “Türkiye ve dünyayı; hem klasik hem modern anlamda turizm çeşitliliğine sahip olan Denizlimize davet ediyoruz” dedi.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 10 Aralık 2016 Cumartesi, 15:04

Denizli Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Turizm Bakanlığı himayesinde İzmir’de gerçekleştirilen 10. Travel Turkey İzmir Turizm Fuar ve Kongresi’ne katıldı. Denizli’nin tanıtımına katkıda bulunarak kent turizmini geliştirmek amacıyla stant açan Denizli Büyükşehir Belediyesi, fuara damgasını vurdu.

36 ülkeden ve 60 ilden toplam 1179 katılımcının bulunduğu fuarda en çok ziyaret edilen stantlardan biri olan Büyükşehir Belediyesi standında; beyaz cennet Pamukkale başta olmak üzere Denizli’nin tüm turizm değerleri tanıtıldı. Stantta, Teleferik ve Bağbaşı Yaylası Oteli ile birlikte Denizli Turistik Otelciler ve İşletmeciler Derneğine (DENTUROD) üye 10 büyük otel de yer aldı.

“DENİZLİMİZ BİR TURİZM KENTİ”
Fuarda Denizlili firmaları ve kamu kurumlarını Vali Ahmet Altıparmak ile birlikte ziyaret eden Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, “Denizlimiz bir turizm kenti. Şunu net olarak söyleyeyim; Denizli, bir ülkede bulunabilecek imkanların hepsine tek başına sahip olan bir şehir. Pamukkalesi, termal suları, yaylaları, antik kentleri, doğal güzellikleri, el sanatları, Yatağan palası, Buldan evleri, Buldan ve Kızılcabölük dokumaları, tekstili ve sanayisiyle sayısız zenginlikleri barındıran bir kent. Türkiye ve dünyayı; hem klasik hem modern anlamda turizm çeşitliliğine sahip olan Denizlimize davet ediyoruz. Şehrimizin güzelliklerini Denizli dışındaki insanların da görmesi gerekir düşüncesiyle; fuarın Denizlimize hayırlar getirmesini diliyorum” dedi.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı