REKLAMI GEÇ

5 yıl önce ölümlü kazaya adı karışan ehliyetsiz genç, trafikte alkollü yakalandı

5 yıl önce ölümlü kazaya adı karışan ehliyetsiz genç, trafikte alkollü yakalandı

Denizli’de 5 yıl önce yolun karşısına geçen tekstil işçisi Hasan Güney’e çarparak, cesediyle birlikte kaçan, sonra İzmir’de yakalanan 25 yaşındaki Hüseyin E. sokağa çıkma yasağının olduğu pazar günü 369 promil alkollü çıktı.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 20 Nisan 2020 Pazartesi, 17:45

Bahçelievler Mahallesinde koronavirüs tedbirleri kapsamında sokağa çıkma yasağına uymayanlara yönelik denetim gerçekleştiren polis ekipleri, Hüseyin E. (25) yönetimindeki 20 FJ 777 plakalı cipi durdurdu.

Ayakta durmakta zorlanan sürücü lüks cipinden indirildi ve hakkında işlem yapılmak istendi. Zaman zaman polislere zorluklar çıkaran Hüseyin E. 369 promil alkollü çıktı. Hüseyin E’nin daha önce de alkollü araç kullanmaktan ehliyetine el konulduğu belirlendi. Hüseyin E’ye, sokağa çıkma yasağını ihlal, alkollü araç kullanmaktan işlem yapıldı.

5 YIL ÖNCEKİ FECİ KAZA
Dün ayakta durmakta zorlanan görüntüsü kameralara yansıyal Hüseyin E. Denizli kamuoyunca tanınıyor. Hüseyin E, 2015 yılında bir kişinin feci şekilde parçalanarak öldüğü kazaya da adı karışmıştı. Babasının tekstil fabrikası bulunduğu bilinen Hüseyin E’nin kullandığı iddia edilen lüks cip, Küçüker Tekstil’in önündeki ATM’den para çekip karşıya geçmek isteyen tekstil işçisi 28 yaşındaki Hasan Güney’e çarptı.

Talihsiz işçinin vücudu parçalara ayrıldı. Gövde kısmı Hüseyin E’nin babasına ait işletmeye kayıtlı olan lüks cipte kalan Hasan Güney’in bacaklarını görenler polisi arayınca olay ortaya çıktı. Talihsiz işçinin vücudunun üst kısmı, fabrikanın yakınlarında park edilmiş cipin içinde bulundu. Olay sırasında cipi kullandığı belirtilen Hüseyin E. ise bir gün sonra İzmir’de yakalandı.

Bu feci kaza hala Denizlililerin hafızasında taze dururken; bu kazaya adı karışan ve ehliyetine alkol nedeniyle el konulmasına rağmen sürücüsü Hüseyin E’nin, hem de ayakta duramayacak kadar alkollü şekilde hala trafiğe çıkmasının şaşkınlığı ise sürüyor.

Hüseyin E’nin Pazar günkü halleri Demirören Haber Ajansı’nın Youtube kanalında bu şekilde yayınlandı:

Yorumlar

abbas kara   -  Bağlantı 21 Nisan 2020, 09:31

yazık böylerini serbest bırakırlar parnaın esiri olmuş adalet malesef

Ahmet   -  Bağlantı 21 Nisan 2020, 00:27

Böyle şerefsizler neden dışarda serbest geziyor? Eminim babasının tekstil fabrikası olduğu içindir, araştırın bakın eminim babasıda hükümet yanlısıdır.

[email protected]   -  Bağlantı 20 Nisan 2020, 23:59

Böyle katil zengin piçleri gala neden dışarıda

Dursun Tosyalı   -  Bağlantı 20 Nisan 2020, 22:28

eeee nolacaktı
serbest bırak ezsin milleti
ülkenin yönetim anlayışı bu
çare bulan yok
sorsan suçlu sistem
lafa geldimi mangalda kül bırakmazlar
o işçinin vebali bunları bu hale getirenlerindir

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı