REKLAMI GEÇ

Ak Parti İl Başkanı Güngör’den videolu mesaj: Bu seçimin galibi Cumhurbaşkanı Erdoğan ve partimiz olacak

Ak Parti İl Başkanı Güngör’den videolu mesaj: Bu seçimin galibi Cumhurbaşkanı Erdoğan ve partimiz olacak

Ak Parti Denizli İl Başkanı Yücel Güngör, 14 Mayıs seçimleri öncesinde videolu bir mesaj yayımlayarak hemşehrilerine seslendi. Denizli’nin her zaman olduğu gibi kendine yakışacağını yapacağını ifade eden Güngör “Bu seçimin galibi Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve AK Parti olacaktır” dedi.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 13 Mayıs 2023 Cumartesi, 13:05

14 Mayıs Cumhurbaşkanlığı ve 28. Dönem Milletvekili Seçimleri arefesinde Ak Parti Denizli İl Başkanı Yücel Güngör hemşehrilerine seslendi. Demokrasinin gereği olarak bu pazar herkesi sandığa giderek oy kullanmaya davet eden Başkan Yücel Güngör, Denizli’nin şimdiye kadar olduğu gibi yine huzur ve barış içerisinde seçimlere katılım sağlayacağını ifade etti.

Başkan Güngör, “Şundan eminiz ki, bu seçimin galibi Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve Ak Parti olacak. Kazanan yine Denizli’miz olacak. Kazanan yine Türkiye’miz olacak. Türkiye Yüzyılı’nın kader seçimi olan 14 Mayıs seçimlerinin vatanımıza, milletimize, şehrimize hayırlı ve uğurlu olmasını Cenab-ı Allah’tan diliyorum” ifadelerini kullandı.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı