REKLAMI GEÇ

Ak Partili Başkanların Ankara temasları

Ak Partili Başkanların Ankara temasları

Denizli’de Ak Partili belediye başkanları, Ankara’ya çıkarma yaptı. Cumhurbaşkanı ve Ak Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın grup toplantısına katılan başkanlar, ziyaretler de yaptı.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 30 Mayıs 2024 Perşembe, 09:07

Denizli’nin Ak Partili Baklan, Babadağ ve Çameli belediye başkanları Ankara ziyareti yaptı. Babadağ Belediye Başkanı Murat Kumral, Baklan Belediye Başkanı Yusuf Gülsever ile Çameli Belediye Başkanı Cengiz Aslan AK Parti Grup Toplantısına katılmak üzere gittiği Ankara’da çeşitli temaslarda bulundu.

Başkanlar Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın başkanlığında TBMM’de gerçekleşen AK Parti Grup Toplantısının ardından AK Parti Kadın Kolları Genel Başkan Yardımcısı ve Denizli Milletvekili Nilgün Ök, AK Parti Denizli Milletvekili Cahit Özkan ve AK Parti Ekonomi İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Nihat Zeybekçi’yi makamlarında ziyaret etti.

Ankara ziyareti kapsamında AK Parti Teşkilatlarından Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Hayati Yazıcı ile de bir araya gelen başkanlar, çeşitli temaslarda bulunduğu Ankara programı çerçevesinde Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Alparslan Bayraktar ile görüşerek ilçeleri adına olan taleplerini ilettiler.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı