“Bi Hareketine Bakar Hayat” Projesi kapsamında uygulama yapıldı - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

“Bi Hareketine Bakar Hayat” Projesi kapsamında uygulama yapıldı

“Bi Hareketine Bakar Hayat” Projesi kapsamında uygulama yapıldı

Denizli’de trafik güvenliğine dikkat çekmek amacıyla başlatılan İçişleri Bakanlığı’nca “Bi Hareketine Bakar Hayat” projesi kapsamında uygulama gerçekleştirildi. Vali Atik’in de katıldığı uygulamada sürücülere bilgiler verildi, emniyet kemeri takmanın önemine dikkat çekildi.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 12 Kasım 2021 Cuma, 17:51

İl Emniyet Müdürlüğü ve İl Jandarma Komutanlığı ekiplerince Üniversite Caddesi’nde gerçekleştirilen trafik denetleme uygulamasında araç sürücülerine ve yolculara emniyet kemeri kullanımının önemi hatırlatılarak, broşür dağıtıldı.

Trafikte emniyet kemeri takmanın yalnızca tek bir hareket gerektirdiği ve birçok kazada hayat kurtardığı vurgulanan uygulamaya Vali Ali Fuat Atik, İl Emniyet Müdürü Kenan Yıldız, İl Jandarma Komutan V. J. Alb. Levent Güldoğuş katıldı.

Yorumlar

Bakış Açısı   -  Bağlantı 12 Kasım 2021, 18:59

Emniyet kemeri şahsın kendini bağlar. Sonucu kendisini etkiler. Ama lambasını açmamak, sinyal vermemek, kusurlu araçla trafikte seyir etmek diğerlerini de etkiler… Yıllardır EGM bu dilemma da…

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı