REKLAMI GEÇ

CHP Genel Başkanı Özel: İyi Parti’ye oy verdik diye oturup ağladık

CHP Genel Başkanı Özel: İyi Parti’ye oy verdik diye oturup ağladık

CHP Genel Başkanı Özgür Özel’in katılımın oldukça az olduğu Denizli mitinginde İyi Partililer’den CHP’ye açık bir şekilde destek istemesi ülke gündemine otururken, Başkan Özel’in konuşması sırasında o dönemde MYK üyesi olan Gülizar Biçer Karaca ile İYİ Parti’ye oy verirken ağladıklarını ve bağırlarına taş bastıklarını söylemesi miting alanında büyük bir şok etkisi yarattı.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 24 Mart 2024 Pazar, 14:14

CHP’li kurmayların Denizli’deki son durumu anlatması üzerine Denizli’deki konuşmasını değiştirdiği iddia edilen Genel Başkan Özgür Özel, açık bir şekilde İyi Partili seçmenden CHP’ye destek istedi.

“KARACA İLE İYİ PARTİ’YE OY VERDİK DİYE BAĞRIMIZA TAŞ BASTIK”
Kazanmalarının İYİ Partili seçmene bağlı olduğunu ifade eden Genel Başkan Özgür Özel şunları söyledi: “Geçen seçim, benim ilim Manisa, Gülizar Biçer Karaca Denizli. İkimiz de MYK’daydık. Dediler ki, size bir fedakarlık düşer. Nedir dedik. Dediler ki illerinizi İYİ Parti’ye veriyoruz. Yapmayın, etmeyin dedik ama bir yandan da şunu gördük, tüm Türkiye’de bir ittifak yapılacak ve elbette ateş düştüğü yeri yakacak. Gülizar başkan da ağladı, ben de ağladım. Bağrımıza taş bastık, kendi memleketimde İYİ Parti’ye bastım. Şimdi açık net söylüyorum. Anketler şunu söylüyor; eski ittifak ortaklarımız CHP’ye oy verirse, CHP kesin kazanıyor. Yoksa başka bir parti kazanıyor’’.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı