Denizli Devlet Hastanesi aşçısının testi pozitif çıktı - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

Denizli Devlet Hastanesi aşçısının testi pozitif çıktı

Denizli Devlet Hastanesi aşçısının testi pozitif çıktı

Denizli’de koronavirüs vakalarının boyutları yükseliyor. Sağlık Bakanı ciddi artış olduğunu açıklamış, Denizli Tabip Odası Başkanı da verileri doğrulayarak, günde 350-400 pozitif vaka çıktığını duyurmuştu. Bir haber de Denizli Devlet Hastanesi’nden geldi. Hastanenin aşçılarından birinin testinin pozitif çıktığı ve karantinaya alındığı öğrenildi.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 16 Ekim 2020 Cuma, 13:19

Koronavirüs salgını artarak sürüyor. Salgının başladığı dönemde başarılı bir süreç geçiren Denizli, yeni normal döneme uyum sağlayamadı. Özellikle yaz döneminde artan hareketlilik, birbiri ardına yeni vakalar getirdi, pozitif vaka ile birlikte yaşamını yitirenlerin sayısı da arttı.

DEVLET HASTANESİ’NDE POZİTİF VAKA
Sağlık çalışanlarının en büyük risk grubunda yer aldığı salgın sürecinde Denizli Devlet Hastanesi’nde de korona paniği yaşanıyor.

Hastanenin yemekhanesinde aşçı olarak görev yapan bir kişinin belirti göstermesi üzerine test yapıldığı ve sonucun pozitif çıktığı öğrenildi.

Hastane aşçısı karantinaya alınırken, filyasyon ekibi de temaslı kişilerin taranmasına başladı.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı