Denizli, kademeli normalleşmeye aynen devam edecek - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

Denizli, kademeli normalleşmeye aynen devam edecek

Denizli, kademeli normalleşmeye aynen devam edecek

Kademeli normalleşme kapsamında vaka sayıları ile orta risk grubunda yer alan ve bu hafta açıklanacak yeni sayılara gözünü çeviren Denizli’nin durumu değişmedi. Kabine toplantısından ‘normalleşmeye devam’ kararı çıktı.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 15 Mart 2021 Pazartesi, 20:31

Son olarak 27 Şubat-5 Mart tarihleri arasında yüzbinde 38,81 vaka sayısı bulunan Denizli’de kademeli normalleşme sonrası gözler bugün yapılacak Cumhurbaşkanlığı Kabine toplantısına çevrilmişti. Yeni verilerin değerlendirilerek Denizli’nin ‘orta risk’ olan grubunun değişip değişmeyeceği, yasaklara geri dönülüp dönülmeyeceği merak ediliyordu.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, kabine toplantısının ardından basın toplantısı düzenledi. Cumhurbaşkanı Erdoğan, normalleşme kararlarının aynen devam edeceğini belirtirken, “Bugün yaptığımız değerlendirme ile şehirlerimizdeki kararların aynen uygulanması kararını aldık. Gelişmeleri yakın takip etme kararı aldık. Heyecanla yeterli dikkati gösteremediğini düşünüyorum. Tedbirlere uyulmadığında kısıtlamaların geleceğini hatırlatmak istiyorum” dedi.

Böylelikle kısmen normalleşen Denizli’de yasaklara geri dönülmedi.

Sağlık Bakanı Koca, haftalık vaka sayılarını açıkladı: Denizli’de artış var

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı