Denizli Valisi Ali Fuat Atik’ten Bakan Soylu’ya destek mesajı - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

Denizli Valisi Ali Fuat Atik’ten Bakan Soylu’ya destek mesajı

Denizli Valisi Ali Fuat Atik’ten Bakan Soylu’ya destek mesajı

Denizli Valisi Ali Fuat Atik, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’ya Twitter hesabından destek mesajı yayınladı. Vali Atik “Soysuzlara karşı soylu mücadelemiz devam edecek” ifadelerini kullandı.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 26 Mayıs 2021 Çarşamba, 15:43

Bir süredir Türkiye’nin gündeminde suç örgütü lideri Sedat Peker’in, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’yu hedef aldığı videolar var.

Bugün yapılan AK Parti Grup Toplantısı’nda, Cumhurbaşkanı Erdoğan, Bakan Soylu’nun yanında olduklarını belirterek destek verdi.

VALİ ATİK’TEN DESTEK
Bakan Soylu’ya bir destek de Denizli Valisi Ali Fuat Atik’ten geldi. Twitter hesabından paylaşım yapan Vali Atik “Soysuzlara karşı soylu mücadelemiz devam edecek” dedi.

Vali Atik, kendisi gibi Trabzonlu olan Bakan Soylu ile ilgili paylaşımının devamında, “Devletimize fütursuzca saldıranların akıbeti hep hüsran olmuştur. Beka mücadelemizi örselemek, ilerleyişimizi durdurmak, gücümüzü kırmak isteyenler, milletimizin ağır sillesine maruz kalmaya mahkumdur. #Türkiye’yi yolundan kimse döndüremez. Soysuzlara karşı Soylu mücadelemiz devam edecek” ifadelerine yer verdi.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı