Denizlililer, önce halkın sorunlarıyla ilgilenilmesini sonra ‘aya yolculuğun’ konuşulmasını istiyor - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

Denizlililer, önce halkın sorunlarıyla ilgilenilmesini sonra ‘aya yolculuğun’ konuşulmasını istiyor

Denizlililer, önce halkın sorunlarıyla ilgilenilmesini sonra ‘aya yolculuğun’ konuşulmasını istiyor

Denizli YENİMEDYA TV, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın uzay programıyla ilgili Denizlililerin görüşlerini sordu. Çoğu Denizlili, öncelikle sorunların çözülmesini istiyor.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 12 Şubat 2021 Cuma, 12:00

İşte Denizlililerin ay yorumu:

Kapak görseli: @yakarsu / bobiler.örg

Yorumlar

Mehmet Syck   -  Bağlantı 12 Şubat 2021, 23:56

20 yıl önce devlet memur maaşıni ödeyemiyor memurlar limon satıyordu. Hastanede mahsur kalip borcunu ödemek için tarla satıyordu . Nereden nerelere geldik diye şükür edin. Önceden çok iyiydi yaşam şimdi zorlasmış gibi konuşmayın. Geçmişten ders alın.

Mehmet S.   -  Bağlantı 12 Şubat 2021, 23:51

Devletler ileri dönük projeler yaparlar siz anca kendinizi düşünün. Ac mısınız açıkta mısınız neymiş millet ayçiçek yağı alamıyormus. Taksitle araba alanlar taksitle ev alanlar lüks ve gösterişli yaşıyoruz. Sonra aldığım yetmiyor yetmez tabi.

Haso   -  Bağlantı 12 Şubat 2021, 20:20

Hava bulutlu olmasa ayı göreceğiz; büyük ayı, küçük ayı, şubat ayı, mart ayı ayı oğlu ayı, vs. vs. Geçiş garantili otoban, köprü, hasta garantili hastane mi yaptırıyon be adam? Yerli araba dedin, montajdan öte gidemiyor, motoru varmı motoru?

hasan   -  Bağlantı 12 Şubat 2021, 15:10

teknolojik gelişmeler sevindirici
patates soğan ayçiçek yağı ile bastırılamayacak kadar önemli bir gelişme
bundan 1 sene önce patates fiyatı 6 lira diye yaygara koparanlar
şimdi 2 lira patates
alan satan yok pazarda

Kamil   -  Bağlantı 12 Şubat 2021, 15:03

Bu konu “hayal” desek bile çok yersiz…! malayani bir gündem oluşturmaktan öte bir şey değil. Derdimiz ne uzay, ne de ay, derdimiz huzur, güven ve sağlık

soru yorum   -  Bağlantı 12 Şubat 2021, 13:22

İlk önce ülkende huzuru, güvenliği sağla, insanları bu ülkede yaşamaktan mutlu et, hizipçilik yapma, fakirliği ve işsizliği önle o zaman aya gitmiş olursun zaten. Böyle saçma kandırmacalarla millete birşeyler yutturmaya çalışmayın, İNSANLAR YUTMUYOR.

Mehmet   -  Bağlantı 12 Şubat 2021, 12:19

Millet ayçiçek yağı almaya markete gidemiyor, adamların derdine bak. Tövbe estağfirullah. Nasıl bi’ zamana düştük Ya Rabbi…

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı