Denizli’ye yabancı damat - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

Denizli’ye yabancı damat

Denizli’ye yabancı damat

Denizli’ye yabancı damat. YENİMEDYADER’in eski çalışanlarından Selin Irmak Kayhan Avusturya’da dünya evine girdi. Bir süre önce Viyana’ya giderek orada çalışmaya başlayan Kayhan, gönlünü kaptırdığı iş arkadaşı Matthias Schmid’le hayatını birleştirdi.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 29 Mayıs 2020 Cuma, 17:27

Denizli Yeni Medya Yayıncıları Derneği’nin (YENİMEDYADER) kuruluşu sırasında dernek sekreterliği yaparken, yurtdışı fırsatını değerlendirerek Avusturya’nın başkenti Viyana’ya yerleşen Selin Irmak Kayhan, dünya evine girdi.

Viyana’nın dijital çıktı sektöründe faaliyet yürüten FBDS SCHÜLLER’de çalışmaya başlayan Kayhan, iş yeri arkadaşı Matthias Schmid’e gönlünü kaptırdı. Başlayan ilişkilerini evlilikle taçlandırma kararı alan ikilinin Nisan başında planlanan nikahı Covid 19 salgını kapsamı altında alınan tedbirlerden dolayı 29 Mayıs’a ertelendi.

Yine salgın nedeniyle ailesi ve Türkiye’deki yakınlarını katılamadığı bir nikah töreniyle evlenen Selin Irmak Kayhan ve Matthias Schmid çiftinin düğününe kız tarafından yalnızca Viyana’da yaşayan Ablası Burcu Gökçe Gabriel katılabildi.

Şahitliklerini abla Burcu Gabriel ile enişte Pascal Gabriel’in yaptığı Selin-Mathias çiftinin nikahı Avusturya’nın yine Covid 19 tedbirleri çerçevesinde Tulln şehrinde gerçekleştirildi.

Mutluluğuna ortak olan herkese teşekkürlerini ileten Selin Irmak Kayhan, “Matthias ile yıllar önce bu salonda ablamın nikahında tanışmıştık. Güzel bir tesadüf oldu” diye konuştu.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı