REKLAMI GEÇ

Devlet Hastanesi yemekhanesinde pozitif sayısı 7’ye yükseldi

Devlet Hastanesi yemekhanesinde pozitif sayısı 7’ye yükseldi

Geçen hafta Denizli Devlet Hastanesi mutfağında görev yapan bir aşçının koronavirüs testi pozitif çıkmıştı. Hastane mutfağında pozitif vaka sayısı yükseldi. Yapılan testlerin ardından mutfak görevlilerinin 7’sinde korona tespit edildi.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 19 Ekim 2020 Pazartesi, 11:38

Koronavirüs salgınının ilk günlerinde ortaya koyduğu mücadele ve önlemlere uymasıyla dikkat çeken Denizli’de, yeni normal dönem ile birlikte tablo tersine döndü. Türkiye genelinde vakaların en hızlı arttığı iller arasına giren, Ege Bölgesi’nde birinci, ülke genelinde de 4. il olan Denizli’de her gün yeni vakalar ortaya çıkıyor.

Koronavirüs haritasının kırmızıya döndüğü kentte Denizli Devlet Hastanesi’nden de korkutan haberler gelmeye devam ediyor.

HASTANEDE POZİTİF VAKALAR
Geçtiğimiz hafta Denizli Devlet Hastanesi yemekhanesinde görevli bir aşçının testinin pozitif çıkmasının ardından tüm gözler buraya çevrilmişti. Testi pozitif çıkan aşçı ile birlikte yakın çalışma arkadaşları karantinaya alınmış, filyosyon ekibi de çalışma başlatmıştı.

YENİ POZİTİF VAKALAR
Denizli Devlet Hastanesi yemekhanesinde pozitif vaka sayısı hızlı bir artış gösteriyor. Geçtiğimiz hafta yapılan testlerin ardından hastane yemekhanesinde görevli personelin 7’sinde koronavirüs tespit edildi.

Hastane yönetimi yeni vakaların ardından çalışmalarını yoğunlaştırdı.

Yorumlar

Kzm Dsn   -  Bağlantı 19 Ekim 2020, 15:05

Sn.Vali esnafla uğraşacağına Devlet Hastanesine uğrasın oradaki insanların sağlığı ile ilgilensin

Bakış Açısı   -  Bağlantı 19 Ekim 2020, 13:34

Nasıl bulaştığını halka açıklamazsanız, başedemezsiniz. Bulaş yollarını tek tek izah edin. % ve sayı vermekten vazgeçin.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı