DİKAB, ‘Yarının İş Kadınları Bugünün Gençleri’ sloganıyla eğitim için buluştu - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

DİKAB, ‘Yarının İş Kadınları Bugünün Gençleri’ sloganıyla eğitim için buluştu

DİKAB, ‘Yarının İş Kadınları Bugünün Gençleri’ sloganıyla eğitim için buluştu

Denizli İş Kadınları Birliği Derneği (DİKAB) gelenekselleşen ‘Yarının İş Kadınları Bugünün Gençleri’ sloganıyla 4. kez organize ettiği kahvaltı programında buluştu. Üniversitelerde öğrenim gören kız öğrencilerine destek olmak amacıyla bir araya gelen iş kadınları düzenlenen programa yoğun ilgi gösterdi.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 1 Ekim 2021 Cuma, 11:38

Denizli’de yaptığı birçok sosyal sorumluluk projesiyle örnek olan Denizli İş Kadınları Birliği (DİKAB) bir kez daha üniversiteli genç kız öğrencileri için bir araya geldi. Nisch Restoran’da düzenlenen kahvaltı programında DİKAB Başkanı Nimet Kaçan, geçtiğimiz dönemlerde 60 kız öğrenciye burs verildiğini belirtti.

Gerçekleştirilen etkinlikte konuşan DİKAB Başkanı Nimet Kaçan, dernek olarak örnek sosyal sorumluluk projelerine devam edeceklerini söyledi. Başkan Kaçan, “Dernek olarak iş kadınlarının ekonomik ve sosyal yaşamdaki etkisini arttıracak çalışmaların yanı sıra sosyal sorumluluk projelerini de hayata geçiriyoruz. Bu yıl etkinliğimizin dördüncüsünü düzenliyoruz. Bugün kızlarımızın eğitimine katkı koymak için bir araya geldik. Daha önce 60 üniversiteli kız öğrenciye burs olarak destek sağlamıştık. Destek veren tüm katılımcılarımıza ve stant açan firmalarımıza teşekkür ediyorum. Bu etkinlikte elde edeceğimiz gelir genç kızlarımızın hedeflerine ulaşmalarına küçük bir katkı koyacaktır” şeklinde konuştu.

Etkinlik sonunda Denizli İş Kadınları Birliği (DİKAB) üyesi olan yeni üyelere üyelik beratı verildi. Üyeler son olarak günün anısına bol bol hatıra çektirdi.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı