REKLAMI GEÇ

Etkinlik sektörü temsilcileri başkanını seçiyor

Etkinlik sektörü temsilcileri başkanını seçiyor

Tüm Etkinlik Sektörü İşveren Sendikası (Etkinlik-Sen) Denizli İl Başkanlığı, 16 Mart’ta seçime gidiyor. Etkinlik-Sen, Nihat Zeybekci Kongre ve Kültür Merkezi’nde yapılacak olan seçimle başkanını belirleyecek.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 5 Mart 2022 Cumartesi, 11:53

Etkinlik sektörü temsilcilerini tek çatı altında toplamak amacıyla kurulan Etkinlik-Sen’in Denizli il başkanlığı seçime gidiyor. 16 Mart Çarşamba günü Nihat Zeybekci Kongre ve Kültür Merkezi’nde yapılacak olan 1. Olağan Genel Kurul’da Etkinlik-Sen’in başkanı belirlenecek.

Etkinlik-Sen Genel Başkanlığı tarafından Denizli İl Başkanı olarak atanan organizatör Senem Alabaş, Etkinlik-Sen Denizli 1. Olağan Genel Kurulu’nda yapılacak seçimle, seçilmiş başkan olarak yola devam edecek.

Tek aday olarak gireceği başkanlık seçimiyle ilgili açıklama yapan Alabaş, “Türkiye’de etkinlik sektörünün tüm kollarında faaliyet gösteren firmaları bir araya getiren sendikamız, Denizli’deki yapılanmasını da tamamladı. Kentimizde bu alanda faaliyet gösteren tüm üyelerimizle Etkinlik-Sen çatısı altında toplanarak çok güzel bir birliktelik yakaladık. Sektörün tüm temsilcileri olarak demokratik bir ortamda tek ses olduk. Geride bıraktığımız 1 yıla yakın süreçte Genel Merkezimizin şahsıma layık gördüğü il başkanlığı görevimde tüm üyelerimizle el ele vererek yapılanmamızı tamamladık. Şimdi Genel Merkez yöneticilerimizi de ağırlayacağımız 1. Olağan Genel Kurulumuz için hazırız. 16 Mart’ta yapılacak seçimde, yine üyelerimizin teveccühüyle yönetim kurulundaki arkadaşlarımızla birlikte sektörümüze hizmet etmek üzere görevimize devam edeceğiz. Önümüzdeki dönemde Denizli, sektörel standartlarımızın yükseldiği, tüm alt kollarıyla birlikte bu sektörde Türkiye’de parmakla gösterilen bir il haline gelecek. Bunun için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz. Bu süreçte benimle birlikte yol alan ekip arkadaşlarımıza ve tüm üyelerimize canı gönülden teşekkür ediyorum. Unutmayalım ki biz birlikte güçlüyüz” dedi.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı