REKLAMI GEÇ

Faizsiz kredi imkanı veren Gençlik ve Aile Fonu’na başvurular 15 Şubat’ta başlayacak

Faizsiz kredi imkanı veren Gençlik ve Aile Fonu’na başvurular 15 Şubat’ta başlayacak

Yuva kuracak gençlere faizsiz 150 bin liraya kadar kredi imkanı sunan Gençlik ve Aile Fonu’nda ilk başvurular 15 Şubat’ta başlayacak. Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Mahinur Özdemir Göktaş uygulamanın ilk olarak deprem bölgesinde başlayacağını duyurdu.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 4 Şubat 2024 Pazar, 13:02

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Mahinur Özdemir Göktaş deprem bölgesi ziyareti yaptı. Burada sosyal konularda açıklamalar yapan Bakan Göktaş, evlenecek çiftlerin merakla beklediği faizsiz kredi imkanı sunan fonla ilgili konuştu.

Gençlik ve Aile Fonu’nun ilk başvuruları 15 Şubat’ta almaya başlayacağını söyleyen Bakan Göktaş, “Bir süredir üzerinde yoğun bir şekilde çalıştığımız Aile ve Gençlik Fonu’nda hazırlıkları tamamladık. İlk defa deprem bölgesinde uygulayacağımız Aile ve Gençlik Fonu’na başvuruları 15 Şubat’ta almaya başlayacağız.

Başvuruları 15 Şubat itibarıyla Bakanlığımızın web sitesi olan ‘aile.gov.tr’ üzerinden e-devlet aracılığıyla alacağız. Deprem bölgesinde aile kurma yolunda ilk adımı atacak gençlerimize faizsiz kredi imkanı sunacağız. Gençlerimiz bu destek ile aynı zamanda kendi projelerini de hayata geçirebilecek” dedi.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı