REKLAMI GEÇ

Hastane yemekhanesini korona sardı, pozitif vaka sayısı 29’a yükseldi

Hastane yemekhanesini korona sardı, pozitif vaka sayısı 29’a yükseldi

Denizli Devlet Hastanesi yemekhanesindeki koronavirüs vakaları hızla yükseliyor. Bir aşçının testinin pozitif çıkmasının ardından gözlerin çevrildiği hastane yemekhanesinde vaka sayısı dün 7’ye yükselmişti. Bugün 22 çalışanın da testinin pozitif çıkması ile hastane yemekhanesindeki korona testi pozitif çıkanların sayısı 29’a yükseldi.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 20 Ekim 2020 Salı, 15:12

Koronavirüs haritasının her geçen gün daha da kırmızıya boyandığı Denizli’de korkutucu süreç devam ediyor. Koronavirüsün ortaya çıktığı ilk süreçte ortaya koyduğu müdahele ile takdir toplayan kentte pozitif vaka sayısı hızla artıyor.

DDH’DA VAKA SAYISI ARTIYOR
Denizli Devlet Hastanesi yemekhanesindeki çalışanlara yönelik haberler birbiri ardına geliyor. Bir aşçının testinin pozitif çıkmasının ardından tüm gözlerin çevrildiği hastane yemekhanesinde dün vaka sayısı 7’ye yükselmişti.

Artan vaka sayıları nedeniyle yemekhanede görevli personelin korona testleri hızlandırıldı. Bazılarının kendi istekleri, bazılarının da filyasyon ekibinin talebiyle yapılan testler sonucunda pozitif vakalar birbiri ardına geldi.

Son yapılan testlerde 22 çalışanın da korona testlerinin pozitif çıktığı Denizli Devlet Hastanesi yemekhanesinde şu ana kadar toplam vaka sayısı 29’a yükseldi.

Yorumlar

Bilal   -  Bağlantı 21 Ekim 2020, 05:27

Ertesi sene de sınıf tekrarı yaptırarak örgün eğitime madem ki 2021 kritik bunu bu şekilde ayarlamak lazım gelir 1 yıl dan kimse birşey kaybetmez tam tersine olgunlaşırlar.

Bilal   -  Bağlantı 21 Ekim 2020, 05:26

Benim anlamadığım olay Vaka Sayısı Denizli de ve Türkiye Genelinde Artış varsa Okullar Örgün niye açıldı yani isteyen gidecek istemeyen gitmeyip uzaktan eğitim görecek böyle yapılacağına 1 sene uzaktan eğitim komple .

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı