HES kodu olmadan yolcu taşıyan iki otobüs firmasına 10 gün men cezası - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

HES kodu olmadan yolcu taşıyan iki otobüs firmasına 10 gün men cezası

HES kodu olmadan yolcu taşıyan iki otobüs firmasına 10 gün men cezası

Koronavirüs önlemleri kapsamında şehirlerarası yolcu taşımacılığına getirilen HES kodu uygulamasına uymadıkları belirlenen iki otobüs firmasına 10 gün men cezası verildi. Gelişmeyi sosyal medya hesabından duyuran Vali Ali Fuat Atik, toplum sağlığını hiçe sayanlara geçit vermeyeceklerini ifade etti.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 16 Eylül 2020 Çarşamba, 15:39

Koronavirüs önlemleri kapsamında kolluk kuvvetlerinin her alanda denetimleri devam ediyor. Vali Ali Fuat Atik, koronavirüs önlemleri kapsamında bir süredir yürürlükte olan HES kodu uygulamasına yönelik yapılan denetimi ve sonucunu paylaştı.

Yaşanan süreci sosyal medya hesabından paylaşan Vali Atik, denetimlerde iki firmanın HES kodu olmadan şehirlerarası yolcu kabul ettiklerini belirlendiğini ve idari yaptırım uygulandığını kaydetti.

Vali Atik, “İlimizdeki denetimlerde, HES kodu olmadan şehirlerarası yolcu kabul ettikleri tespit edilen iki otobüs firmasına idari yaptırım uygulanmış, 10 gün süre ile seferlerden men edilmiştir. Tedbirlere uymayan toplum sağlığını hiçe sayanlara geçit verilmeyecek! Mücadelede birlik olalım” dedi.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı