İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’dan Denizli Valisi için ‘özür’ açıklaması - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’dan Denizli Valisi için ‘özür’ açıklaması

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’dan Denizli Valisi için ‘özür’ açıklaması

Esnafla girdiği ‘maske ve eldiven’ tartışması sonrası ‘işletmeyi men’ talimatı vererek gündeme gelen ardından özür dileyen Denizli Valisi Ali Fuat Atik ile ilgili İçişleri Bakanı Süleyman Soylu açıklama yaptı.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 18 Ekim 2020 Pazar, 13:29

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, sosyal medyanın gündeminde de geniş yer bulan Denizli Valisi Ali Fuat Atik ve esnaf tartışması ile ilgili açıklama yaptı. Sosyal medya hesabı üzerinden açıklama yapan Soylu, özrü yerinde bulduğunu söyledi, “Devletin cemal ve celal yüzü vardır. Biri tevazu ve yumuşaklığı, merhameti, diğeri azameti ve sorumluluğunu anlatır… Yöneticilerimizin vatandaşa yüzü hep cemal olmalıdır. Denizli Valimizin üslup özrü yerinde olmuştur” dedi.

Yorumlar

hasan yılmaz   -  Bağlantı 19 Ekim 2020, 11:24

Neden görevden alsın ki ? sahipsiz memleket nasılsa ,vatandaşa racon kesiyor,özür dileyince oluyormuş muş.DÖNERCİİİ bu nasıl bir hitap şeklidir ya,nerede kibarlık,nerede devlet adamlığı.

mustafa   -  Bağlantı 18 Ekim 2020, 22:10

trabzonlu içişleri bakanı trabzonlu valiyi korur sonuçta.görevden almasını beklemeyin.

aydın   -  Bağlantı 18 Ekim 2020, 14:29

Vali Bey yeni geldiğinde yaptığınız haberleri hatırlayın.Vatndaşla içiçe vali o bu şu.Klasik ülke gerçekleri işte.Önce yıkama yağlama.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı