REKLAMI GEÇ

İyi Parti eski ilçe başkanı “tepki” açıklaması yapıp istifa etti

İyi Parti eski ilçe başkanı “tepki” açıklaması yapıp istifa etti

İyi Parti’nin kuruluşunda yer alan, Merkezefendi ilçe başkanlığı yapan Mehmet Ertuğrul Gökçe, aday tanıtım toplantısı sonrası istifasını açıkladı. Gökçe, “Tepki gösterilerek kurulan ve bizlerin de dahil olduğu partiyi, tepki gösterilen yerin merkezine konumlandırmıştır” dedi.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 12 Şubat 2024 Pazartesi, 22:33

İyi Parti’nin belediye başkanı adaylarını tanıttığı toplantının sonrası şok istifa açıklaması geldi. Partinin kuruluşunda yer alan eski Merkezefendi İlçe Başkanı Mehmet Ertuğrul Gökçe, istifasını duyurdu.

BAĞIM KALMADI
Sosyal medya hesabından açıklama yapan Gökçe şunları söyledi:
3,5 yıl boyunca Merkezefendi İlçe Başkanlığını yürüttüğüm, öncesinde İl Yönetim kurulu üyeliği, İl başkan yardımcılığı gibi kademelerinde de görev yaptığım ve bu süre zarfında elimden geleni en iyi şekilde yapmaya çalıştığım;
partide küskün olanları tekrar partiye kavuşturmaya çalışmak adına her türlü çabayı sarf ettiğim;
benden önceki ilçe başkanlarıyla koordineli çalışmaya azami gayret gösterdiğim;
çok büyük ümitler besleyip, geleceğimizi emanet edebileceğime inanarak girdiğim İYİ Parti ile an itibariyle bir bağım kalmadığını kamuoyuna bildirmeyi bir zaruret görerek, bu açıklamayı yapıyorum.

EMEKLER YOK SAYILIYOR
Birlik ve beraberlikten her geçen gün daha da fazla uzaklaşıp, emeklerin yok sayılması, tepki gösterilerek kurulan ve bizlerin de dahil olduğu partiyi, tepki gösterilen yerin merkezine konumlandırmıştır.
“Kerameti kendinden menkul” görenler dışında herkesle gönül bağımız ebedidir.”

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı