REKLAMI GEÇ

İyi Parti il başkanı Özden istifa etti

İyi Parti il başkanı Özden istifa etti

İyi Parti’de yerel seçimlerden sonra genel başkanla bir başlayan yaprak dökümü sürüyor. Partinin Denizli İl Başkanı Nihan Cihan Özden istifa ettiğini duyurdu.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 11 Haziran 2024 Salı, 17:23

Partinin sosyal medya hesaplarından açıklama yapan Özden, istifaya geretçe olarak iş yoğunluğunu gösterdi. Özden’in açıklaması şöyle:

“Kuruluşundan itibaren değişik görevlerde bulunduğum Denizli İYİ Parti teşkilatında, önceki dönem İl Başkanımızın istifası sonrası 2023 yılı Ağustos ayında mevcut yönetim kurulu üyelerimizin oylarıyla Denizli İYİ PARTİ İl Başkanı görevini devraldım.

O tarihten itibaren büyük bir onurla yürüttüğüm İl Başkanlığı görevimden;  iş yoğunluğum ve  ailevi sebeplerimden dolayı ayrılmak istediğimi İl Yönetim Kurulu Üyelerimle ve İlçe Başkanlarımla yaptığımız istişare toplantılarında kendileriyle paylaştım. Teşkilatımızın her birinin ayrılma kararımı üzülerek anlayışla karşıladıklarını bildirmeleri üzerine kararımı Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcımız Hasan Toktaş’a ve sayın Genel Başkanım Müsavat Dervişoğlu’na bildirdim. Sayın Genel Başkanımızın istifa gerekçelerimi anlayışla karşıladıklarını bildirdikten sonra nihai istifa kararımı sizlerle paylaşmak istiyorum” dedi.

Özden açıklamasına Denizli Milletvekili Yasin Öztürk ile birlikte çekilmiş fotoğrafını da ekledi.

Yorumlar

Muhammet mert   -  Bağlantı 11 Haziran 2024, 18:18

Vekil olma şansını yitirdiğini onda anladı anlaşılan. Boşa kürek çekmek istemiyor. Proje partisi ip söndü sönecek….

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı