Kale’de veteriner hekim besi çiftliğinde saldırıya uğradı - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

Kale’de veteriner hekim besi çiftliğinde saldırıya uğradı

Kale’de veteriner hekim besi çiftliğinde saldırıya uğradı

Kale’nin Uluçam Mahallesi’nde besi çiftliğine aşılama için giden Veteriner Hekim İbrahim Kerekli’nin çiftliğin oğlunun saldırısına uğradığı iddia edildi. Veteriner hekim darp raporu alıp şikayetçi oldu, Türk Tarım Orman-Sen Denizli Şube Başkanı Süleymen Sürmeli her türlü hukuki desteği vereceklerini açıkladı.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 17 Aralık 2021 Cuma, 13:31

Türk Tarım Orman-Sen Denizli Şube Başkanı Süleymen Sürmeli, hayvan aşılaması sırasında çiftlik sahibi tarafından darbedildiği suçlamasıyla şikayette bulunan veteriner hekime hukuki destek vereceklerini belirtti.

Kale İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü önünde kurum personeli ve sendika üyeleriyle basın açıklaması yapan Sürmeli, Tarım ve Orman İlçe Müdürlüğü’nde görevli veteriner hekim İbrahim Kerekli’nin, aşılama programı kapsamında 18 Kasım’da Uluçam Mahallesi’ndeki bir besi çiftliğinde darbedildiğini belirtti.

Besi çiftliğinin sahibinin oğlu A.T’nin saldırısına uğrayan Kerekli’nin darp raporu alarak şikayette bulunduğunu aktaran Sürmeli, “Görev başındaki personele yapılan şiddeti kınıyoruz. Sendika olarak meslektaşımıza hukuki süreçte her türlü desteği vereceğimizi, sonuna kadar arkadaşımızın ve bütün çalışanların yanında olacağımızı bildiririz” dedi.

Veteriner Hekim Kerekli ise sadece yasal aşı ücretini istediğini ve sonrasında hakarete maruz kaldığı ve darbedildiği için şikayetçi olduğunu söyledi.  DENİZLİ (AA)

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı