Melih Gökçek’in açıklaması ile Teoman Sancar’ın istifasının sır perdesi aralanıyor - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

Melih Gökçek’in açıklaması ile Teoman Sancar’ın istifasının sır perdesi aralanıyor

Melih Gökçek’in açıklaması ile Teoman Sancar’ın istifasının sır perdesi aralanıyor

Cumhuriyet Halk Partisi’nden istifa eden Denizli Millevtekili Teoman Sancar’la ilgili iki iddia gündeme geldi. Eski Ankara BB Başkanı Melih Gökçek’in ‘Felaket ötesi’ diye tanımladığı iddialar sosyal medyada konuşulmaya başladı.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 1 Mart 2021 Pazartesi, 11:51

CHP’den istifa ettiğini duyuran Teoman Sancar’ın istifa nedeniyle ilgili ilk tepki eski Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek’ten gelmişti. Gökçek’in açıklamasında istifanın onurlu bir istifa olmadığı vurgulanıyordu.

Aradan geçen zamanda Gökçek’in ne denemek istediği daha net anlaşıldı. İstifanın Türkiye gündemine oturmasının ardından sosyal medyada ortaya istifanın nedenleriyle ilgili iddialar ortaya atıldı.

Deneyimli gazeteci Yalçın Bayer, istifanın ‘ayıp’ nedenlerle olduğunu iddia eden bir bilgi paylaştı.

İddialara göre özel görüntülerin yer aldığı bir kaydın bulunduğu, CHP genel merkezinin istifa istediği iddiaları sosyal medyada yer aldı. Ancak Sancar’ın Aydın’ın Kuşadası ve Muğla’nın bazı ilçelerinde emlak ticaretiyle ilgili konularda kanunlar dışına çıkmış olma ihtimali de iddialar arasında yer alıyor.

Yorumlar

Horoz   -  Bağlantı 2 Mart 2021, 10:23

Kuru ekmek yiyebilenler aç değiller diyen vekili basit bir haberle geçiştirdiniz. Ne olduğu belli olmayan bir konuda ‘vatansever’ gökçeki manşetlere taşıyorsunuz.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı