REKLAMI GEÇ

Özgür Özel, muhalifleri ile Denizli sahnesinde

Özgür Özel, muhalifleri ile Denizli sahnesinde

Genel Başkanlık yarışında Kemal Kılıçdaroğlu’nu destekleyen ekipte yer alan isimler bugün Denizli sahnesinde Özgür Özel ile boy gösterecekler. Kurultay delegesi dahi seçilemeyen Merkezefendi Belediye Başkan Adayı Şeniz Doğan, Bozkurt Belediye Başkan Adayı Birsen Çelik’in yanı sıra Kılıçdaroğlu’unun A Takımında yer alan Denizli Milletvekilleri Gülizar Biçer Karaca ve Şeref Arpacı’da sahnede yerini alacak.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 23 Mart 2024 Cumartesi, 14:52

31 Mart yerel seçimleri öncesinde Denizli mitingi ile adaylara destek olmak için ilimize gelen CHP Genel Başkanı Özgür Özel’i ilginç bir sahne bekliyor.

Özgür Özel, Denizli’de açık bir şekilde Kemal Kılıçdaroğlu’nu desteleyen Gülizar Biçer Karaca, Şeref Arpacı, Merkezefendi Belediye Başkan adayı Şeniz Doğan, Bozkurt Belediye Başkan adayı Birsen Çelik ile birlikte ilk defa Denizlililerin önüne çıkacak.

Denizli’de Bülent Nuri Çavuşoğlu önderliğinde, Özgür Özel’i destekleyen İl Kurultay delegeleri arasında yer alamayan Şeniz Doğan ve Birsen Çelik  desteklemedikleri genel başkanları ile sahnede yer alacak.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı