PAÜ’nün genç akademisyeni Kalkan ile sendika başkanı Maral virüse yenildi - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

PAÜ’nün genç akademisyeni Kalkan ile sendika başkanı Maral virüse yenildi

PAÜ’nün genç akademisyeni Kalkan ile sendika başkanı Maral virüse yenildi

Pamukkale Üniversitesi inşaat mühendisliği bölümü araştırma görevlisi Ali Kalkan ile Türk-Büro-Sen Denizli Şube Başkanı İsmail Maral, koronavirüs nedeniyle hayatını kaybetti.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 12 Aralık 2020 Cumartesi, 19:26

Koronavirüs Denizli’de can almaya devam ediyor.
Uzun yıllardır Denizli’de Türk Büro-Sen’in şube başkanlığını yapan İsmail Maral, koronavirüs nedeniyle hayatını kaybetti. Koronavirüs şüphesiyle yaptırdığı testin pozitif çıkması sonucu karantinaya alınan Maral, durumunun ağırlaşması sonucu yoğun bakıma kaldırıldı. Maral, bugün tüm müdahalelere rağmen kurtulamadı. Maral’ın annesi de 3 gün önce koronavirüs nedeniyle yaşamını yitirmişti.

Pamukkale Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümünden mezun olan ve 8 yıldır mezun olduğu bölümde araştırma görevlisi olarak görev yapan 30 yaşındaki Dr. Ali Kalkan da koronavirüse yenik düştü. Lenf kanserinden dolayı tedavi gören Kalkan, tedavi sırasında koronavirüse yakalandı ve yaşamını yitirdi.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı