Sağlık Bakanı Koca, Denizli Sağlık Müdürü ile görüştü - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

Sağlık Bakanı Koca, Denizli Sağlık Müdürü ile görüştü

Sağlık Bakanı Koca, Denizli Sağlık Müdürü ile görüştü

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, son bir ayda sıklaşan Denizli gündemini bugün de değiştirmedi, Denizli Sağlık Müdürü Berna Öztürk ve 5 ilin sağlık müdürü ile görüştü.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 20 Kasım 2020 Cuma, 22:53

Denizli’de son bir ayda artan koronavirüs vakaları yurttaşlar arasında hissedilen bir seviyeye ulaşırken, kent Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’nın yine gündemindeydi.

Sağlık Bakanı Koca, Denizli Sağlık Müdürü Berna Öztürk ile birlikte İzmir, Bursa, Kocaeli, Gaziantep, Kahramanmaraş ve Sivas sağlık müdürleriyle video konferans yöntemiyle görüştü.

Bakan Koca, “Salgının son durumunu, yeni kısıtlamalardan beklenen sonuçları, ek tedbirleri ele aldık. Hasta yükümüzü ve filyasyon çalışmalarımızı gözden geçirdik” dedi.

Yorumlar

Bakış Açısı   -  Bağlantı 21 Kasım 2020, 12:47

Vali, BBelediye başkanı, ilçe belediye başkanları HOROZ LUNAPARK’A insanları yığarak virüsün tüm Denizli merkez ve ilçelerine yayılması içi katkı vermişlerdir. Sağlık koordinatörü seyretmiştir. Hepsi görevden alınmalı.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı