Sevilen eğitimci Atiye Yüksel 77 yaşında vefat etti - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

Sevilen eğitimci Atiye Yüksel 77 yaşında vefat etti

Sevilen eğitimci Atiye Yüksel 77 yaşında vefat etti

Denizli’de eğitim camiasının sevilen yüzü, emekli eğitimci Atiye Yüksel, 77 yaşında vefat etti.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 7 Şubat 2021 Pazar, 15:48

Denizli’nin yetiştirdiği önemli eğitimcilerden, deneyimi ve aydın vizyonuyla pek çok öğrenci yetiştiren, sevilen eğitimci 77 yaşındaki Atiye Yüksel vefat etti.

Denizli’de cemiyet hayatının da sevilen isimlerinden olan, eğitimci Atiye Yüksel’in ölümü, başta yakınları olmak üzere eğitim camiasını yasa boğdu.

Merkezefendi Belediyesi’nin CHP’li eğitimci meclis üyesi Sündüs Başsorgun’un, “Çok sevgili Atiye ablamız, çalışma arkadaşımız, her daim yanımızda olan Değerli Eğitimci, çağdaş, modern Cumhuriyet kadını Atatürkçü, kibar güzel insan Atiye Yüksel’i Kaybettik” diye üzüntüsünü belirttiği Yüksel, gözyaşları arasında Asri Mezarlık’ta toprağa verildi.

Yorumlar

İsmail METİNKAYA (Emekli ÖĞRETMEN)   -  Bağlantı 7 Şubat 2021, 21:54

Allah rahmet etsin mekanı cennet olsun .Ancak neden deneyimli ve sevilen öğretmen DEĞİLDE eğitimci DERLER.Eğitimci diye meslek yok bizim adımız meslegimiz unvanımız ÖĞRETMEN.Okullarda ÖĞRETMENLER ODASI vardır EĞİTİMCİLER ODASI yoktur.ÖĞRETMEN deyiniz

Kazım Dalarslan   -  Bağlantı 7 Şubat 2021, 17:00

Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun geride kalanlara rabbim sabır versin inşallah

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı