Türkiye kadın cinayetine kurban giden #TubaTokbaş için tek yürek oldu - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

Türkiye kadın cinayetine kurban giden #TubaTokbaş için tek yürek oldu

Türkiye kadın cinayetine kurban giden #TubaTokbaş için tek yürek oldu

Türkiye, Denizli’de sevgilisi Eray Hakver tarafından boğularak öldürülen 22 yaşındaki Tuba Tokbaş cinayetiyle sarsıldı. Tuba Tokbaş’ın katil zanlısının en ağır cezayı almasını isteyenler sosyal medyadan tepkilerini ortaya koydu. Cinayet twitterda TT oldu. Cinayet zanlısı Eray Hakver’in sosyal medyasına da yorumlar yağdı, takipçiler yazılan yorumların silindiğini söyledikten bir süre sonra katil zanlısının profili kapatıldı.

Sema Kayılı / DENİZLİHABER / 11 Kasım 2020 Çarşamba, 16:53

Pamukkale’nin Kınıklı Mahallesi’nde yaşayan Tuba Tokbaş, dün gece sevgilisi Eray Hakver tarafından kıskançlık krizi yüzünden boğularak öldürüldü.

Pamukkale Üniversitesi’nde Resim Bölümü 4. sınıf öğrencisi olan Tuba’nın ölümü Türkiye gündemine oturdu, twitterda TT oldu.

Sosyal medyaya akın eden kullanıcılar katil zanlısının en ağır cezayı almasını istedi.

KATİL ZANLISININ PROFİLİNE YORUM YAĞDI, SONRA HESAP KAPATILDI
Öte yandan Eray Hakver’in sosyal medya hesabına ‘katil’ yorumları yağdı. Kullanıcılar yazılan bazı yorumların silindiğini ifade etti. Bu yorumlardan kısa bir süre sonra cinayet zanlısının sosyal medya profilinin kapatıldığı görüldü.

Canice öldürülen Tuba Toktaş için atılan bazı tweetler şöyle:

https://twitter.com/NeneHatunRuhlu_/status/1326495770393120768

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı