Ülkücü sendikacı Şakir Akhan koronavirüse yenildi - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

Ülkücü sendikacı Şakir Akhan koronavirüse yenildi

Ülkücü sendikacı Şakir Akhan koronavirüse yenildi

Denizli’de PTT’den emekli olan, ülkücü camianın yakından tanıdığı Türk Haber-Sen eski şube başkanlarından 55 yaşındaki Şakir Akhan koronavirüs nedeniyle hayatını kaybetti. Akhan’ın babası Fikri Akhan’ın da geçen hafta aynı hastalık nedeniyle öldüğü öğrenildi.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 4 Kasım 2020 Çarşamba, 19:48

Denizli’de ülkücü ve sendika camiasının yakından tanıdığı PTT’den emekli olan 55 yaşındaki Şakir Akhan koronavirüs nedeniyle yaşamını yitirdi.

Ziyaret için gittiği Bursa’da virüse yakalandığı ve karantinaya alındığı öğrenilen Şakir Ayhan’dan acı haber geldi. Bir hafta önce babası Fikri Akhan’ı koronavirüs nedeniyle vefat eden Akhan, Denizli’nin sevilen isimlerindendi.

Akhan’ın cenazesi koronavirüs önlemleri çerçevesinde toprağa verilecek. Aslen çamelili olan Akhan’ın cenazesi Denizli’ye getirilemezse Bursa’da toprağa verilecek.

Yorumlar

Ramazan Taşbaş DeniZli Ptt   -  Bağlantı 5 Kasım 2020, 05:10

Allah Rahmet Eylesin Mekanı Cennet olsun Allah Rahmet Eylesin Mekanı Cennet olsun Tüm sevenlerin ailesinin ve Ptt Camiamızın Başı sağolsun Nur içinde yatsıninşallah☹️☹️☹️☹️☹️

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı