REKLAMI GEÇ

Vali Ali Fuat Atik’ten LGS mesajı

Vali Ali Fuat Atik’ten LGS mesajı

Vali Ali Fuat Atik, 5 Haziran Pazar günü LGS’ye girecek öğrencilere başarı diledi.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 4 Haziran 2022 Cumartesi, 11:38

Yazılı bir açıklama yapan Vali Atik, ülkenin aydınlık yarınları olan gençlerin yarın eğitim hayatına yön verecek, önemli bir sınava gireceklerini hatırlattı.

Vali Atik, “Uzun süredir hazırlandığınız bu sınavı en güzel şekilde geçebilmek için çok çalıştınız, bugün ise kendinize güvenmek ve emeklerinizin karşılığını alma zamanıdır. Sınava büyük bir azim ve özveriyle hazırlanan kıymetli yavrularımızın ve her zaman destekleriyle evlatlarının yanında olan velilerimizin, emekleriyle onları bir üst öğretime uğurlayan öğretmenlerimizin sınav heyecanını paylaşıyor, ciğerparelerimizin de emeklerinin karşılığını alacaklarına ve başarılı olacaklarına yürekten inanıyorum” dedi.

Vali Atik mesajında şu görüşlere yer verdi:
“Geleceğimizin mimarları çocuklarımıza ilgi ve yeteneklerini keşfetme fırsatı sunmak, onları en iyi şekilde yönlendirmek, kendilerini geliştirmeleri için gerekli desteği vererek onlara imkân sağlamak en büyük gayemizdir.
Devletimiz tüm kurum, kuruluş ve kaynaklarıyla geleceğimizin teminatı çocuklarımıza hayatlarının her anında bilgi, beceri ve eğilimleri doğrultusunda azim, sabır, çalışma ve başarı hikâyesi yazdıracak sayısız fırsatlar sunmakta ve sunmaya da devam edecektir.

Sınava girecek olan öğrencilerimizin dikkatlerinin dağılmaması için de sınav esnasında gereken hassasiyet ve duyarlılığın gösterilmesini kıymetli hemşehrilerimden özellikle istirham ediyorum.

Bu duygu ve düşüncelerle öğrencilerimizi yetiştiren, onlara emek ve destek veren tüm öğretmen ve velilerimize teşekkür ediyor, sınava girecek tüm öğrencilerimizin gözlerinden öpüyor, başarılar diliyorum.”

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı