Vali Atik, koronavirüs denetiminde vatandaşa ‘rehavete kapılmayın’ uyarısı yaptı - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

Vali Atik, koronavirüs denetiminde vatandaşa ‘rehavete kapılmayın’ uyarısı yaptı

Vali Atik, koronavirüs denetiminde vatandaşa ‘rehavete kapılmayın’ uyarısı yaptı

Denizli Valisi Ali Fuat Atik, ‘dinamik denetim’ uygulaması kapsamında Bayramyeri ve Kaleiçi’ne gitti, vatandaşa ‘rehavete kapılmayın’ uyarısı yaptı.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 4 Mart 2021 Perşembe, 20:34

Kontrollü normalleşme sürecinde uygulanan, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleriyle ilgili Dinamik Denetim Modeli ile ülke genelinde başlatılan denetim; Denizli’de Vali Ali Fuat Atik öncülüğünde yapıldı.

Vatandaşın yoğun olarak bulunduğu Bayramyeri’ndeki denetime Pamukkale Kaymakamı Hayrettin Balcıoğlu ve ilgili kurum müdürleri katıldı.

Vali Atik, esnaf ve vatandaşları salgın riskine karşı uyararak, maske ve mesafe kurallarına dikkat etmesi gerektiğini hatırlattı. Vali Atik, “Koronavirüs vaka sayılarının düşmesi ve bu bağlamda iller kapsamındaki normalleşmenin ardından rehavete kapılmadan, kurallara uyarak tedbirleri elden bırakmamamız gerekiyor. İlimizde de vatandaşlarımız bilinçli… Bu virüsü en kısa zamanda yeneceğiz” dedi.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı