Vali Atik: Yoğun bakımdaki hastaların çoğu ya aşısız, ya da aşısı tamamlanmayanlar - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

Vali Atik: Yoğun bakımdaki hastaların çoğu ya aşısız, ya da aşısı tamamlanmayanlar

Vali Atik: Yoğun bakımdaki hastaların çoğu ya aşısız, ya da aşısı tamamlanmayanlar

Denizli Valisi Ali Fuat Atik, sosyal medyadan hiç aşı olmamış ve aşısı tamamlanmamış vatandaşlara aşı çağrısında bulunurken yoğun bakımda yatan hastaların çoğunun aşısızlar olduğunu belirtti.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 21 Ağustos 2021 Cumartesi, 14:34

Denizli Valisi Ali Fuat Atik, Denizli’de vaka sayılarının artması üzerine sosyal medyadan sık sık aşı çağrısında bulunuyor. Vali Atik son paylaşımında aşı vurulanların hastalığı hafif atlattıklarını söyledi.

YOĞUN BAKIMDAKİ HASTALARIN ÇOĞU AŞISIZ
Yoğun bakımda yatan hastaların artışından bahseden Vali Atik, çoğunun hiç aşı olmayan ve aşısı tamamlanmamış vatandaşlar olduğunu belirtti. Atik, yeniden herkesi aşı olmaları konusunda uyardı.

LÜTFEN AŞI OLUN
Vali Atik’in Twitter üzerinden yaptığı paylaşımın tamamı şu şekilde:
“Aşılama oranlarının artması, hastalığın hafif atlatılmasına ve yatan hastaların belli bir seviyede kalmasına katkı sağlıyor. Görüyoruz ki Denizli’mizde yoğun bakımlarda yatan hastalarımız arasında aşısız veya aşıları tamamlanmamış olanlar artışta. Lütfen aşı olun, güvende kalın”

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı