REKLAMI GEÇ

Yeni haftada Denizli’de yağmur bekleniyor

Yeni haftada Denizli’de yağmur bekleniyor

Meteoroloji’nin son tahminlerine göre, dondurucu soğukları geride bırakan Denizli’de önümüzdeki hafta yağmur bekleniyor.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 5 Şubat 2022 Cumartesi, 13:27

Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nün 5 günlük hava tahmini verilerine göre, Denizli’ye önümüzdeki hafta yağmur bekleniyor.

Bu haftanın son gününde (Pazar) kentte parçalı bulutlu bir havanın hakim olması öngörülüyor. Hava sıcaklığının ise en düşük 3 en yüksek 14 derece olması bekleniyor.

Yeni haftanın ilk gününde Denizli’de çok bulutlu bir havanın olması tahmin edilirken, bazı ilçelerde ise yağmur beklentisi var. Kentti hava sıcaklının Pazartesi günü en düşük 4, en yüksek ise 14 derece olması tahmin ediliyor.

Denizli’de 8 Şubat Salı günü kent genelinde yağmur yağması bekleniyor. Yağmurlarla birlikte hava sıcaklığında da artış olması öngörülürken sıcaklığın en düşük 10 en yüksek ise 14 derece olması tahmin ediliyor.

Kentte yağış beklentisi Çarşamba günü de devam ediyor. Çarşamba gününden itibaren hava sıcaklığında ise bir önceki güne göre düşüş yaşanması, en düşük sıcaklığın 5 en yüksek sıcaklığın 7 derece olması öngörülüyor.

Denizli’de 10 Şubat Perşembe günü ise parçalı bulutlu bir havanın hakim olması ve en düşük sıcaklığın en yüksek sıcaklığın 8 derece olması bekleniyor.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı