Damada takı töreninde "egzoz ve çelik jantlı tekerlek" takıldı - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

Damada takı töreninde “egzoz ve çelik jantlı tekerlek” takıldı

Damada takı töreninde “egzoz ve çelik jantlı tekerlek” takıldı

Modifiye otomobil tutkunu damada, düğününde bu tutkusuna uygun takılar geldi. Muzip arkadaşları damada “egzoz ve çelik jantlı tekerlek” taktı.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 31 Temmuz 2019 Çarşamba, 15:44

DENİZLİ (AA)
Erkek kuaförü Erkan Karakeçi (24), İpek Karakeçi (24) ile dünya evine girmesi nedeniyle Sevindik Mahallesi’ndeki evlerinin önünde düğün yaptı.

Karakeçi çifti, düğünde bir süre misafirlerle oynayıp eğlendikten sonra takı törenine geçildi.

Aileler ve yakınları sıraya girerek çifte altın ve para takarken, damadın arkadaşı İbrahim Karakılıç (23) elinde yaklaşık 15 kilogramlık modifiye egzozla takı sırasına girdi. Karakılıç, modifiye otomobil tutkunu damadın boynuna kurdeleyle egzozu astı.

Arkadaşlarından Serhat Çaykur’un da çelik jantlı tekerlek hediye ettiği Karakeçi, boynuna takılı egzozla tekerleğin üzerine çıkarak oynadı.

Bazı konuklar bu anları cep telefonu kamerasıyla kaydetti.

“EGZOZ TAKACAĞINI SÖYLEYİP ŞAKA YAPARDI”
Damat Karakeçi, arkadaşının daha önce kendisine düğününde egzoz takacağını söylediğini ancak bunun şaka olduğunu düşündüğünü belirtti.

Karakeçi, “Takı töreninde sıra ona gelince beni tebrik etti, sonra kurdeleye bağlı egzozu boynuma astı. Çok şaşırdım. Davetlilerin de bu çok ilgisini çekti” diye konuştu.

İbrahim Karakılıç da arkadaşının düğününde farklı bir şey yapmak istediğini ifade ederek, “O benden altın bekliyordu ancak ona çeyrek altın değerinde egzoz taktım” dedi.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı