Gurbetçinin iddiası gündem oldu - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

Gurbetçinin iddiası gündem oldu

Gurbetçinin iddiası gündem oldu

Denizli’de bir ihtiyaç sahibine Kurban Bayramı hayrı olarak 500 euro gönderen gurbetçi, yardımın yerine ulaşmadığını öğrendi. Bunun üzerine parayı ulaştırılması için aracılık ettiğini öne sürdüğü Facebook’ta kurduğu Trafik Yaşam Grubu’nun yöneticisine “neden ulaşmadı” diye soran Şevket Tuğcu, hakaret dolu yazışmaların muhatabı olduğunu iddia etti.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 5 Ekim 2019 Cumartesi, 14:59

Facebook’ta kurduğu Trafik Yaşam Gurubu üzerinden kişisel rant sağladığı iddialarının muhatabı olan Trafik Yaşam Grubu yöneticisi Osman B. bu kez de bir gurbetçiyi isyan ettirdi. Şevket Tuğcu, iddiasına göre, ihtiyaç sahibi bir kişiye Kurban Bayramı hayrı olarak ulaştırılması için Osman B.’ye 500 euro para gönderdi. Aradan geçen sürede paranın yerine ulaşmadığını öğrendi ve sosyal medya üzerinden Osman B. İle bağlantı kurdu.

FACBEOOK’TAN İSYAN ETTİ
Dün akşam sosyal medya hesabından isyan dolu bir paylaşım yapan Tuğcu, bir ihtiyaç sahibine kurbanlık hayrı olarak ulaştırılması için Osman B.’ye gönderdiği paranın hala yerine ulaştırılmadığını, hesabını sorunca da bu kişinin kendisine ağza alınmayacak hakaretler savurduğunu öne sürdü.

AYLAR SONRA FARKETTİ
İddiaya göre, Kurban Bayramı öncesi bir ihtiyaç sahibi kurbanlık alabilsin diye üyesi olduğu Trafik Yaşam Grubu’nun kurucusu Osman B.’ye 500 euro hayır parası gönderdi. Ancak aylar sonra gönderdiği hayır parasının ihtiyaç sahibine ulaştırılmadığını öğrendi ve nedenini Osman B.’ye sordu.

YAZIŞMALAR SONUÇ VERMEDİ
Yine iddiaya göre, Şevket Tuğcu’nun paranın teslim edilmemesiyle ilgili sorusuna Osman B., “Zamanım olmadı bir ara teslim ederim” tarzında bir yaklaşımla yanıt verdi. Bir süre daha geçmesine karşın paranın hala ulaştırılmadığını öğrenen Tuğcu, bu kez Osman B’ye parayı bir an önce ulaştırması için whatssapp üzerinden yazdı.

O YAZIŞMA DELİL GİBİ
Tüm çabalarının sonuçsuz kaldığını öne süren Tuğcu, en son dün Osman B.’ye yine whatsaapp üzerinden paranın akibetini sordu. Ancak aldığı yanıtla donup kaldı. Yazışmalarla ilgili ekran kayıtları, tarafların bir süre sonra birbirlerine sert ifadeler kullandığı, hakaretler ettiğini gösteriyor.

ÖNCE GRUPTAN ATTI, SONRA TEHDİT ETTİ
Paylaşımda Osman B’nın kendisini önce Trafik Yaşam Grubu’ndan attığını sonra da whatssapp üzerinden tehdit ettiğini öne süren Tuğcu, sosyal medya kullanıcılarını “Bu sah….a kanmayın” diye uyardı.

KÜFÜR DOLU SÖZLER
Tuğcu’nun whatsapp üzerinden paylaştığı yazışma görsellerinde, Osman B.’nin, parayı bir an önce ihtiyaç sahibine ulaştırmazsa kendisini deşifre edeceğini söyleyen Tuğcu’ya “Altı üstü 500 euro para. Sanki milyon gönderdin de hesap soruyorsun” diye yanıt verdiği, bunun üzerine sahtekarlıkla suçlanınca da “S…tir lan şeref..z” diye hakaret ettiği görülüyor.

Karşılıklı hakaretlerin havada uçuştuğu bu yazışmanın bir bölümünde yine Osman B.’nin hayırsever Şevket Tuğcu’ya “Onun bunun ço…” gibi ağır bir ifadeyle kullandığı görülürken, paylaşılan yazışma görselleri, Osman B.’nin “elinden geleni ardına koyma” sözleriyle son buluyor.

İDDİALARI YALANLADI
Diğer taraftan iddialara konu olan Osman B.  sosyal medyadan yaptığı açıklamada “Benimle ilgili bu suçlamayı asla kabul etmiyorum. Bu yazıyı paylaşan kişi hesabı açılır açılmaz 1 saat sonra kapandı ve madem gönderdi banka dekontunu paylaşsın yada numaramı açık bir şekilde paylaşsın. Başkasının ismini kaydedip aralarında yazışıp paylaşmış ama isim kaydedip numaramı paylaşsın ama böyle bir muhatap yok ! ispatlayacak şuan bu iftirayı atan şahıs ortada yok ! Hukuk yolunda mücadelemi sürdüreceğim sonuna kadar .. Madem dekontu paylaşsın ispata davet ediyorum .. HODRİ MEYDAN 2 evladım var 1 lokma haram yedirdiğim an allah canımı o an alsın..” dedi

Yorumlar

denizli   -  Bağlantı 6 Ekim 2019, 01:56

bu adama reklamini yapiyorsun ticarete dokuyorsun herseyi dediğimde ayni sekilde kufur hakaretler yagdirdi.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı