REKLAMI GEÇ

Hastaneye duygulandıran ziyaret

Hastaneye duygulandıran ziyaret

Sinem-Caner Altun çifti yaklaşık 3 haftadır akciğer rahatsızlığından dolayı tedavi gördüğü için düğünlerine gelemeyecek olan damadın annesi Süheyla Altun’u hastanede ziyaret etti. Genç çift ilk danslarını da hastanede, annelerinin yanında yaparak, mutluluklarını onunla paylaştı, moral verdi.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 27 Ekim 2014 Pazartesi, 13:47

Denizli Devlet Hastanesi’nde ilginç bir olay yaşandı. Akciğer rahatsızlığından dolayı yaklaşık 3 haftadır Göğüs Cerrahi Servisi’nde yatan ve tedavisi devam eden Süheyla Altun (50) oğlunun düğününe gidemeyince gelin Sinem Altun (21) ve damat Caner Altun (28) hastaneye gelerek annelerini ziyaret etti.

Gelinlik ve damatlıkla hastaneye gelen çift, annelerinin elini öptü, ilk danslarını da hastane odasında yaptı.

Anne Süheyla Altun’un mutluluğu gözyaşlarına yansırken, “Çok mutluyum, çok duygusalım. Oğlumun düğününe gidemedim. Fakat onlar beni yalnız bırakmadı. Hastaneye ziyaretime gelerek beni mutlu ettiler. Allah mesut etsin” dedi.

ic

Süheyla Altun’un oğlu Caner Altun da annelerinin yanında olmasını istediklerini fakat sağlık koşulları nedeniyle gelemeyeceğini, ona sürpriz yaparak düğünden önce ziyaretine geldiklerini söyledi. Altun, “Annemin yanında olmak, onunla bu mutluluğu yaşamak daha güzel bir duygu. Yanımızda olmasını isterdik ama sağlık koşulları yüzünden yanımızda olamayacak. Allah’tan gelen bir şey. Ziyaretle bir nebze de olsa annemize moral vermeye çalıştık” dedi.

Yorumlar

harun türkmen   -  Bağlantı 28 Ekim 2014, 17:43

genç çifte mutluluklar, anneye de acil şifalar yüce rabbimden….

Mustafa   -  Bağlantı 27 Ekim 2014, 17:16

Önce bu nazik düşünceli gençlere ömür boyu mutluluklar annelerine acil şifalar dilerim

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı