Polis, meslektaşlarının düğününde gelin ve damada takı yerine kelepçe taktı - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

Polis, meslektaşlarının düğününde gelin ve damada takı yerine kelepçe taktı

Polis, meslektaşlarının düğününde gelin ve damada takı yerine kelepçe taktı

Denizli Büyükşehir Belediyesi’nde memur olarak çalışan Özlem Dalkıç, Antalya’nın Serik ilçesinde düzenlenen törenle yaşamını komiser yardımcısı Mehmet Ali Şeker ile birleştirdi. Nikah töreninde polis ekipleri, gelin ve damada takı yerine sembolik kelepçe taktı.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 14 Aralık 2021 Salı, 17:11

Serik İlçe Emniyet Müdürlüğünde görevli komiser yardımcısı Mehmet Ali Şeker (26) ile Denizli Belediyesi’nde memur olan Özlem Dalkıç (26), belediye nikah salonunda gerçekleşen törenle evlendi.

Serik Belediye Başkanı Enver Aputkan tarafından kıyılan nikahta, genç çiftin meslektaşları ve arkadaşları da hazır bulundu.

Kıyılan nikahın ardından genç çiftte sürpriz yapan mesai arkadaşlarından komiser yardımcısı Sinan Güncegörü, “Bizim de genç çiftlere bir armağanımız var” diyerek belinden çıkardığı kelepçeyi genç çiftin bileğine taktı.

Takılan kelepçe karşısında şaşkınlığını gizleyemeyen Şeker, “Çok heyecanlıyız ve çok mutluyuz. Ne olduğunu anlayamadım. Meslektaşlarıma teşekkür ederim” dedi.

Nikah merasimi sonrasında Aputkan, genç çifte Türk Bayrağı ve Kur’an-ı Kerim hediye etti. (AA)

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı