Yusuf Katrancı gözyaşları arasında toprağa verildi - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

Yusuf Katrancı gözyaşları arasında toprağa verildi

Yusuf Katrancı gözyaşları arasında toprağa verildi

Denizli iş dünyasının gelecek vadeden isimlerinden biri olan ve genç yaşta ölümüyle büyük üzüntü yaratan Yusuf Katrancı, düzenlenen törenle toprağa verildi. Yusuf Katrancı’yı son yolculuğunda sevenleri yalnız bırakmadı.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 12 Aralık 2019 Perşembe, 17:36

Denizli, sabah saatlerinde gelen Yusuf Katrancı’nın 38 yaşında hayatını kaybettiği haberi ile sarsılmıştı. Gelecek vadeden iş adamlarından biri olan İpekyolu Tekstil yöneticilerinden Yusuf Katrancı, cuma günü hafif bir rahatsızlık hissetmiş ve özel bir hastaneye başvurmuştu.

Burada yapılan tetkiklerin ardından hastanede tedavisine devam edilmesine karar verilen Yusuf Katrancı, tedavisi devam ederken durumu ağırlaşmış, pazartesi günü de beklenmedik bir şekilde beyin ölümü gerçekleşmişti.

Bu sabah saatlerinde makinadan ayrılan Yusuf Katrancı için ikindi vakti Ulu Cami’de cenaze töreni düzenlendi.

Törene Büyükşehir Belediye Meclisi Başkan Vekili Ali Değirmenci, Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki, Denizli Sanayi Odası Başkanı Müjdat Keçeci, Katrancı Ailesi, iş ve siyaset dünyasından isimler ile vatandaşlar katıldı.

İkinci vakti cenaze namazı kılınan Yusuf Katrancı, Asri Mezarlık’ta son yolculuğuna uğurlandı.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı