REKLAMI GEÇ

ADM Elektrik’in ‘kan’ duyarlılığı

ADM Elektrik’in ‘kan’ duyarlılığı

ADM Elektrik Dağıtım çalışanları yılda dört kez Kızılay’a kan bağışında bulunuyor.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 19 Temmuz 2017 Çarşamba, 13:22

Aydın, Denizli ve Muğla illerinde tüketicilerine elektrik dağıtım hizmeti sunan ADM Elektrik Dağıtım, gönüllülük esasıyla üç ayda bir olmak üzere yılda 4 kez Kızılay’a kan bağışında bulunuyor.

Kızılay’ın daimi bağışçıları arasında yer alan şirket, geçtiğimiz dönemlerde Kızılay tarafından plaketle ödüllendirilmişti. Yılın ikinci kan bağışını Genel Müdürlük binasında gerçekleştiren ADM Elektrik Dağıtım, hizmet bölgesindeki kurumsal kan bağışı kampanyalarına öncülük etmeye devam ediyor.

Düzenli olarak gerçekleştirilen kampanya ile kan bekleyen binlerce insanın hayatını kurtarmanın yanı sıra, bağış yapan kişinin sağlığını da olumlu yönde etkilediğine değinen ADM Elektrik Dağıtım Genel Müdürü Bülent Yüksel, kan bağışında bulunarak hiç tanımadığınız birine yardım etmenin onurlu bir davranış olduğunu ve hizmet verdikleri bölgede toplumsal fayda sağlayacak bu tür etkinlerin destekçisi olmaya devam edeceklerini belirtti.

Her yıl düzenli olarak 4 kez kan bağışında bulunduklarını hatırlanan Yüksel, “Türkiye’de kan bağışı oranı kurum ve kuruluşların desteği ile artacaktır. Biz ADM Elektrik Dağıtım Ailesi olarak toplumsal sorumluluğumuzu yerine getirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Çalışma arkadaşlarımız her bağış döneminde çok önemli bir farkındalık örneği sergiliyor, kampanyamıza katılarak duyarlılık gösteren ve kan bağışında bulunan tüm arkadaşlarıma teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı