Karantinadaki vatandaşlardan Kızılay’a teşekkür - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

Karantinadaki vatandaşlardan Kızılay’a teşekkür

Karantinadaki vatandaşlardan Kızılay’a teşekkür

Cevat Akşit Yurdu’nda karantinada olan vatandaşlardan Kızılay’a teşekkür geldi. Bir vatandaş, camdan aşağına sarkıttığı kartonda yazan yazı ile Kızılay’a minnetini ifade etti.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 28 Ekim 2020 Çarşamba, 16:51

Kan ihtiyacını karşılamanın dışında toplumsal olaylarda da en ön saflarda hareket eden kuruluşlardan biri olan Türk Kızılay’ı, vatandaşlardan teşekkür almaya devam ediyor. Yurtiçi ve yurtdışında ihtiyaç sahiplerinin yardımına ilk koşan kuruluşlardan biri olan Kızılay’ın Denizli Şube gönüllüleri takdir toplamaya devam ediyor.

İlçelerdeki karantinadaki vatandaşlara erzak yardımlarının ulaştırıldığı faaliyetlerinin yanı sıra merkezde de çalışmalarını sürdüren Kızılay’a Cevat Akşit Yurdu’ndan bulunan vatandaşlardan anlamlı bir teşekkür geldi.

Karantinada bulunan bir vatandaş, camdan aşağına sarkıttığı yazı ile Kızılay’a ve gönüllülerine teşekkür etti. Vatandaş, “Denizli’nin gururu Kızılay. Bizleri doyuran, aç koymayan, giydiren, açıkta koymayan kuruluşa teşekkürler” yazdı.

HAYIRSEVERLERE TEŞEKKÜR ETTİ
Vatandaşın duygulandıran teşekkürüne, teşekkür ile karşılık veren Kızılay Denizli Şube Başkanı Adem Salih Deniz, Kızılay olarak her zaman vatanın ve vatandaşın yanında olmaya devam edeceklerini söyledi.

Deniz, “Hayırseverlerimizin destekleri ile Sarayköy dahil bir çok ilçede gönüllülerimiz tarafından karantinada bulunan vatandaşlarımızın erzak ihtiyaçları tarafımızca karşılanıyor. Bununla ilgili çok güzel geri dönüşler alıyoruz. Cevat Akşit Yurdu’nda kalan vatandaşlardan bir tanesi cama koyduğu yazı ile bizleri duygulandırdı. Bizler de vatandaşlarımız adına hayırseverlerimize teşekkür ediyoruz. Onların maddi ve manevi destekleri olmasa bir bu işleri gerçekleştiremeyiz. Emeği geçen herkesten Allah razı olsun” dedi.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı