REKLAMI GEÇ

11 aylık evli kadın intihar etti

11 ay önce evlenen G. Y. (18), kendini banyoya asarak intihar ederken, evinin önünde polisleri gören eşi F. Y. (27) sinir krizleri geçirdi.

/ DENİZLİHABER / 11 Temmuz 2008 Cuma, 00:00

Bugün saat 14.00 sıralarında Kayhan Beldesi Merkez Mahallesi Dereyatağı Caddesi’nde meydana gelen olayda, 11 ay önce evlendiği öğrenilen G. Y. isimli genç kadın, evde bulunan yeğeni 10 yaşındaki B. B’a televizyon izlemesini söyledikten sonra banyoda kendisini asarak yaşamına son verdi.

Eve gelen görümcesi G. B. tarafından banyoda cesetle karşılaşmasıyla ortaya çıkan olay, aile yakınlarını ve komşularını gözyaşlarına boğdu. Gözlerinden rahatsız olmasından dolayı Çameli İlçesi’nden Denizli’ye doktora gelen ve teyzesinin evinde kalan küçük B., olayın şokunu üzerinden atamazken, polis ekipleri küçük çocukla yakından ilgilenip, olayın etkisinden kurtarmaya çalıştı.

Polise gözyaşları arasında bildiklerini anlatan küçük çocuk daha sonra diğer komşularının yanına götürüldü. Eşinin intihar ettiğinden habersiz olan ve yakınları tarafından eve getirilen F. Y., evin önünde polisleri görünce çılgına döndü.

Eve girmek isteyen ancak polis tarafından engellenmeye çalışılan F. Y., “Burada polisler var. Ne oldu? Bir şey olmasa polisler burada olmazdı” diye bağırmaya başladı. Polisler ve yakınları tarafından zorlukla tutulan ve evin yanından uzaklaştırılan gözü yaşlı F. Y., sinir krizi geçirdi. Yakınları tarafından sakinleştirilmeye çalışılan ve eşinin intihar ettiği söylenemeyen F. Y’nin eve girmesini engellemek isteyen yakınları zor anlar yaşadı.

G. Y.’nin cenazesi, Cumhuriyet Savcısı’nın olay yerinde incelemelerini tamamlamasının ardından otopsi yapılmak üzere Pamukkale Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi morguna kaldırıldı.

11 ay önce evlenen çiftin dün gece aralarında tartışma yaşandığı ileri sürülürken, olayla ilgili soruşturma devam ediyor.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı