3 kişinin öldüğü yangın ile ilgili restoran bekçisi gözaltına alındı - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

3 kişinin öldüğü yangın ile ilgili restoran bekçisi gözaltına alındı

3 kişinin öldüğü yangın ile ilgili restoran bekçisi gözaltına alındı

Pamukkale’nin Cankurtaran Mahallesi’nde restoranda çıkan ve 3 kişinin ölümüne yol açan yangına ilişkin iş yeri bekçisi gözaltına alındı.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 26 Şubat 2021 Cuma, 14:20

Cankurtaran Mahallesi’nde bulunan Honaz Milli Parkı girişindeki restoranda çıkan yangına ilişkin, jandarma ekiplerinin soruşturması sürüyor.

Ekipler, yangından yara almadan kurtulan Serhat Sümer’i gözaltına aldı.

Yangında yaşamını yitiren ve cenazeleri Pamukkale Üniversitesi Hastanesi morguna kaldırılan 2 kadının henüz kimliği tespit edilemedi.

Hayatını kaybeden Ahmet Dedeşin’in (49) ise üç farklı suçtan arandığı öğrenildi.

Jandarma ekipleri, kullanılamaz hale gelen restoranın bulunduğu yere girişe izin vermiyor.

OLAY
Serkan Çolak’a ait Honaz Milli Parkı girişindeki restoranda, dün akşam saatlerinde yangın çıkmıştı. Güçlükle kontrol altına alınan yangında İran uyruklu olduğu kaydedilen 2 kadın ile Ahmet Dedeşin hayatını kaybetmişti.

Restoranda bulunanlardan birisinin, soba yakmak için döktüğü bir maddenin parlamasının ardından yangının başladığı, içerdeki 3 kişinin dışarı çıkmayı başaramadığı öne sürülmüştü.

Restoranda bekçilik yapan Serhan Sümer’in ise yangın çıktığı sırada restoranın hemen dışında olduğu ve şans eseri olaydan yara almadan kurtulduğu kaydedilmişti. DENİZLİ (AA)

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı