Afyon’da kaybolan 33 yaşındaki Veli Çebik’i arama çalışmaları Denizli sınırında yoğunlaştırıldı - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

Afyon’da kaybolan 33 yaşındaki Veli Çebik’i arama çalışmaları Denizli sınırında yoğunlaştırıldı

Afyon’da kaybolan 33 yaşındaki Veli Çebik’i arama çalışmaları Denizli sınırında yoğunlaştırıldı

Antalya’nın Alanya ilçesinden Afyonkarahisar’ın Hocalar ilçesine gübre almak için giden Veli Çebik’ten 5 gündür haber alınamıyor. 33 yaşındaki Çebik’i bulmak için Afyonkarahisar, Uşak ve Denizli sınırındaki ormanlık alan ve bölge drone ile tarandı. Aramalar, 5, günde Denizli sınırında yoğunlaştırıldı.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 18 Kasım 2021 Perşembe, 13:27

5 gün önce Veli Çebik ve arkadaşı Ali Gümüşok Alanya’dan, Afyonkarahisar’ın Hocalar ilçesine gübre almak için yola çıktı. Avgancık Köyü Esenlik Yaylası’nda araca gübre yüklendiği sırada ihtiyaç molası için ormanlık alana giden 33 yaşındaki Veli Çebik’ten bir daha haber alınamadı.

Esenli Yaylası’ndaki arama çalışmalarına, AFAD, İl Jandarma Komutanlığı, AKUT, UMKE ekipleri ve yerel halktan oluşan yaklaşık 64 kişi ile 3 iz takip köpeği katıldı.

Afyonkarahisar, Uşak ve Denizli sınırındaki ormanlık alan ve bölge drone ile tarandı. Karadan ve havadan yapılan çalışmalarda da Çebik’le ilgili herhangi bir bulguya rastlanmadığı bildirildi. Aramalar, Denizli sınırında yoğunlaştırıldı.

AFAD İl Müdürlüğü koordinasyonunda Çebik’i arama çalışmaları, 5’inci gününde de sürdürülüyor.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı